PLAY chce niższych stawek MTR

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 5
Opinie: 5

PLAY w pełni popiera obniżenie hurtowych stawek za zakańczanie połączeń w sieciach komórkowych (MTR) do poziomu 1,5 - 2,5 eurocenta za minutę zaproponowanego przez Komisję Europejską oraz UKE.

Jeśli stawki MTR zostałyby zredukowane do poziomu kosztów krańcowych połączeń głosowych, tj., około 1 euro cent za minutę, PLAY będzie mógł zaoferować wszystkim klientom nieograniczone pakiety minut do wszystkich sieci w Polsce za mniej niż równowartość 30 euro miesięcznie. Play zobowiązuje się również, że niezależnie od ostatecznego poziomu stawek hurtowych za zakańczanie połączeń nigdy nie wprowadzi dla swoich klientów opłat za połączenia przychodzące. Play podejmuje również zobowiązanie, że w przypadku realizacji obniżki stawek MTR zapewni takim klientom na rynku polskim usługi na wyższym poziomie i po cenach niższych niż obecnie oferowane przez polskich operatorów zasiedziałych. 

Stanowisko Play odnośnie pozytywnych skutków obniżenia stawek hurtowych MTR podziela wielu innych operatorów europejskich m.in. Hutchinson 3G, Bouygues oraz BASE.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  rdir pisze: 2008-10-29 18:08
  Widać że tylko jedna sieć w polsce stawia sprawę jasno i ucina spekulacje dotyczace kiedyś tam płatności za połączenia przychodzące w przypadku obniżania stawek mtr, swoja droga jestem za zmianami które doprowadzą do taryfy w cenie ok 30 euro z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci.
  0
 • Users Avatars Mini
  ATieQ pisze: 2008-10-29 19:27
  bla bla bla la bla bla ...
  0
 • Users Avatars Mini
  narzuta pisze: 2008-10-29 22:02
  i zaraz ich nie bedzie:)
  0
 • Users Avatars Mini
  pelikan pisze: 2008-10-29 23:20
  co racja to racja
  0
 • Users Avatars Mini
  vertigo pisze: 2008-10-31 15:14
  Tak sie składa, że to Play ma najwyższe MTRy ze wszystkich operatorów sieci mobilnych. Czemu sami nie obniżą opłat do siebie jak to taki świetny pomysł. Nie są przecież regulowani tak jak Era, Orange czy Polkomtel.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: