PLAY ma dużą szansę na znaczne zwiększenie swojej sieci sprzedaży

Newsy
Opinie: 7

Według nieoficjalnych informacji, jest duża szansa, że sieć sprzedaży mPunkt rozpocznie współpracę z PLAY. Usługi PLAY mogą być sprzedawane nawet już od początku maja. mPunkt (Grupa Cyfrowego Polsatu) chce dogadać się także z Erą. Negocjacje w tej sprawie podobno są już bardzo zaawansowane. Raczej nie ma natomiast szans na ponowną współpracę mPunktu z Plusem. Polski Orange także zawsze podkreślał swój negatywny stosunek do idei salonów multioperatorskich, choć w Wielkiej Brytanii sieć ta bez problemu współpracuje z tego typu sprzedawcami.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  plusowiec pisze: 2010-04-28 11:19
  niestety plus jak zwykle zacofany..
  0
 • Users Avatars Mini
  marianpower pisze: 2010-04-28 15:46
  a orange sti fochy ale tylko w polsce - to musi o czym swiadczyc - ze maja nas w $%^&
  0
 • Users Avatars Mini
  info pisze: 2010-04-28 20:36
  NIEOFICJALNE ALE PRAWDZIWE
  0
 • Users Avatars Mini
  lapulec pisze: 2010-04-28 20:58
  Operatorzy w Polsce blokują multidystrybucję ,boją się jej .Zakazy sprzedaży konkurencji, pozwalają na wielkie oszczędności ofertowe i prowizyjne. Plus dzięki temu płaci dealerom "co łaska" uważając że... i tak przepłaca:) W innym przypadku zmuszony byłby stosować inną ekonomikę .Multidystrybutor bowiem promuje to na czym najwięcej zarabia a klient pyta o to co jest dobrze wypromowane.Sztucznie umniejsza się rolę dystrybutora by nie dyktował warunków.Stary numer:)Vivat mpunkt!Szacun!
  0
 • Users Avatars Mini
  nick pisze: 2010-04-30 23:22
  Solorz kupił właściciela mPunkt licząc nas to, że Plus nie zrezygnuje ze swojego największego agenta i będą się rozwijać Cyfrowy Polsat Mobile oraz CP TV. I tu nastąpiła skucha. Plus wypowiedział umowę. Jak sądzicie, Polsat ze swoją ofertą ma szansę na wykarmienie 200 punktów sprzedaży ? Musi coś wykombinować, musi się nimi podzielić.
  0
 • Users Avatars Mini
  alop pisze: 2010-05-01 01:42
  jaka sieć mulitdilerska... pusty śmiech mnie ogarnia ... rozpaczliwa próba utrzymania dochodów na poziomie współpracy z Plusem ... czynsze i pensje pracowników to wszyskto kosztuje...
  0
 • Users Avatars Mini
  minus pisze: 2010-05-04 12:05
  rozpaczliwa próba utrzymania rentowności sieci była właśnie PRZY współpracy z plusem. a będzie jeszcze ciekawiej: cieszysz się, że agentom wycina się nadprowizję - będa więc golić swoich subagentów, wycina stawki prowizyjne, dodatkowo zbija się je chorymi audytami, oddaje się zatrzymanie zewnętrznym podmiotom, promuje się sprzedaż przez internet, wszystko, żeby upośledzić sprzedaż w sieci agencyjnej? do tego pustki w sklepach. nic dziwnego, ile można karmić rynek odgrzewanymi kotletami?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: