Świąteczne prezenty od Play - szczegóły promocji

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Jest świąteczna promocja w Play

Smartfony i akcesoria w promocyjnych zestawach, Junior Box w specjalnym pakiecie, Amazon Prime Video na pół roku bez opłat oraz świąteczna oferta na Internet i PLAY NOW TV – to oferty, jakie Play przygotował dla swoich klientów.

Od teraz każdy klient, który zdecyduje się na ofertę S lub M i smartfon Samsung Galaxy A20s, w prezencie otrzyma opaskę sportową Samsung Galaxy Fit2.

Natomiast osoby, które wybiorą ofertę L lub HOMEBOX i smartfon OPPO Reno4 Lite otrzymają - bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W11 i bezprzewodowy głośnik OPPO Bluetooth Speaker

Play przygotował również świąteczne zestawy Junior Box w ofercie MIX. Po wybraniu dowolnego smartfonu w prezencie są bezprzewodowe słuchawki „Miś" lub smartband Xiaomi Mi Band 4.

Od teraz Junior Box jest również dostępny w abonamencie: przy zakupie drugiej i każdej kolejnej karty SIM w ofercie DUET lub RODZINA wraz ze smartfonem Motorola Moto E7 Plus klient otrzyma w prezencie sportową opaskę Xiaomi Mi Band 4.

Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników sieci, Play daje także wszystkim swoim klientom decydującym się na Junior BOX dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina Premium do trzech miesięcy bez opłat.

Zarówno nowi jak i obecni klienci otrzymają pół roku darmowego dostępu do platformy Amazon Prime Video

Dzięki usłudze będą mogli obejrzeć takie hity jak: seriale “The Boys” czy “Star Trek Picard”, motoryzacyjne show „The Grand Tour” a także takie filmy jak „Bohemian Rhapsody” oraz „Kolejny film o Boracie”. 

Już teraz, po połączeniu usług Internetu i PLAY NOW TV, klient nie zapłaci za nie przez pierwsze trzy miesiące

Promocja dostępna jest po wybraniu jednej z dwóch ofert PLAY NOW TV oraz dowolnego pakietu internetu w usłudze stacjonarnej, bezprzewodowej z routerem lub NET BOX.

Najtańszy zestaw telewizji i internetu jest dostępny od 45 zł miesięcznie

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa. Klient ma do wyboru dwie oferty PLAY NOW z urządzeniem TV BOX. Pierwsza z nich, za 10 zł miesięcznie umożliwia dostęp do kanałów z pakietu podstawowego. Kolejna kosztuje 35 zł miesięcznie i została powiększona o cztery pakiety tematyczne – Extra, Sport, News i Kids. W obu tych opcjach klienci mogą skorzystać z dostępu do HBO GO na miesiąc oraz Amazon Prime Video na 6 miesięcy.

W Play można wybrać internet dostosowany do własnych potrzeb. Pierwszą z opcji jest internet bezprzewodowy do domu z routerem, od 35 zł za 70 GB miesięcznie. Kolejny wariant to internet stacjonarny z domowym routerem Wi-Fi, dostępny również od 35 zł przy prędkości 150 Mb/s. Z kolei NET BOX to rozwiązanie stworzone szczególnie z myślą o tych miejscach, gdzie zawodzi standardowy router, czyli poza miastem lub w mniejszych miejscowościach. NET BOX to zestaw internetu z modemem zewnętrznym oferujący szybki i stabilny internet niezależnie od miejsca. Dostępny jest w kilku pakietach zaczynając od 300 GB w cenie 70 zł.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: