PLAY ulepsza MNP

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 4

PLAY w tym tygodniu uruchomi usługę przenoszenia numeru między sieciami bez konieczności wizyty w salonie. Klient będzie mógł przeprowadzić całą procedurę poprzez rozmowę telefoniczną i przesyłkę kurierską. Szczegóły usługi zostaną podane jeszcze dziś.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  uzer pisze: 2009-12-08 13:41
  Jeszcze wiecej osob zainteresuje sie i skorzysta z takiej formy zmiany operatora jaka jest MNP. Samo MNP ma coraz wieksze znaczenie w zdobywaniu nowych klientow.
  0
 • Users Avatars Mini
  Micz pisze: 2009-12-08 16:17
  Fajnie jakby można było przenieść numer do innej sieci bez rejestracji. Mysle ze teraz głownie MNP dla Play sie liczy tzn najwiecej klientów tak zdobeda. Tzn wartosciowych klientów czyli takich do ktorych dzwonia inni plus oni wykonuja polaczenia:)
  0
 • Users Avatars Mini
  goral-1 pisze: 2009-12-08 19:44
  W MNP Play ma najlepsze wyniki tzn najwiecej osob przenosi sie do nich z innych sieci. Nie dziwi wiec wprowadzanie takich udogodnien dla przenoszenia numerow. Tradycyjnego kontaktu w salonie nic nie zastapi ale pewien % wybierajacych z telefonicznego MNP skorzysta/wybierze.
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-12-08 20:56
  @ goral - tradycyjnego nic nie zastapi ale pewnie tez sa klienci co nie chca/nie maja czasu jezdzic po salonach. Ciekawe tylko czy dla kuriera znajda czas.. ;)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: