PLAY zablokował zagraniczne bramki - teraz będą oficjalne umowy

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 6

PLAY kilka tygodni temu wyłączył możliwość otrzymywania SMS-ów z zagranicznych bramek. Wynikało to przede wszystkim z dużej ilości SPAM-u. Obecnie P4 rozpoczyna podpisywanie umów z wiarygodnymi dostawcami stosującymi taką komunikację np. firmą Google.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  robo pisze: 2010-11-09 10:34
  I bardzo dobrze niech sobie spamerzy nie mysla ze beda bezkarnie spamowac na komorki.
  0
 • Users Avatars Mini
  mLinux pisze: 2010-11-09 12:22
  Ale zdarza się, że niektórzy używają narzęci dostarczanych np przez Google. Szkoda ze obsługa klienta tego nie wie. Męczę się z tym prawie od miesiąca, a oni mi mówią, że mam komórkę źle skonfigurowaną, zamiast powiedzieć, że zablokowali do momentu podpisania stosownych umów. Widać "wielka trójka" jakoś nie widzi w tym problemu !! U nich SMS-y z Google działają OK !! Pozdrawiam wsparcie od Play !!
  0
 • Users Avatars Mini
  Telek pisze: 2010-11-09 13:52
  DO PLAY: POPRAWCIE W KONCU ZASIĘG. CZY JEST MOZLIWE ABY W 400.000 miesice nie było zasiegu??? OWszem tak - w PLAY!
  0
 • Users Avatars Mini
  desperados pisze: 2010-11-09 22:05
  @mlinux: ech, chyba nie wiesz jaki jest standard, wielka trojka ma juz umowy i tez kiedys blokowali, niestety ale google to cfaniaczek sam zablokowal dostep do youtube z poziomu dekodera 'n' bo chce kasy ale za smsy m.in. do playa to placic nie chce teraz google bedzie musial wykupic hurtowo ilosc sms'ow tak jak w innych sieciach i bedzie git
  0
 • Users Avatars Mini
  mLinux pisze: 2010-11-12 12:01
  @desperados: kiedyś była taka reklama (ok 1999) - duży może więcej. Był taki wielki TIR, który chyba przedzierał się przez coś... Była to reklama największej w Polsce firmy ubezpieczeniowej. Faktycznie, wtedy ta firma zakasowała konkurencje ... I tak na pewno jest z największą agencją wywiadowczą, która ukrywa się pod nazwą Google. Znają nasze prywatne korespondencje, dokumenty itd ... I to co piszesz jest logiczne !! Nie mam niczego za darmo (nawet poczta w Google). Dobrze że się postawili !!
  0
 • Users Avatars Mini
  mLinux pisze: 2010-11-12 12:06
  @desperados: tylko niech informują o tym klientów !! Wciskają mi, że źle skonfigurowaną komórkę. Ja na to wskazuje im dokument z Google, który opisuje tę sprawę, że pewnie oni blokują te SMS-y. A oni mi piszą, że mam źle skonfigurowany telefon i zamykają sprawę. Dla mnie przejrzyste byłoby, że odpowiadają czekamy na podpisanie umowy z Google. Dopiero ta notatka na gsmonline wyjaśnia mi dlaczego usługa nie działa. Pozdrawiam
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: