Plus trzecim dostawcą internetu w Polsce

Newsy
Opinie: 3

Plus poinformował, że ma obecnie 515 tys. abonentów iPlusa. Na koniec września liczba ta wynosiła 0.5 mln. W sumie z transmisji danych w Plusie korzysta aż 2.8 mln klientów korzystających z komputera, telefonu lub smartfonu. Plus deklaruje, że na koniec września br. był trzecim dostawcą internetu w Polsce po Telekomunikacji Polskiej i PTK Centertel. Polkomtel zajmuje równocześnie pierwszą pozycję na polskim rynku mobilnego broadbandu pod względem liczby klientów.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-11-30 23:58
  hehe jasne... Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ze 11% ludzi (wiem, ze ankietowanych ale dane zawsze sa niby myslami wszystkich) nie zwraca uwagi na limity danych... Patrzac na wczesniejsze artykuly to wszyscy psioczyli na to, ze po co komu np 3 Mbity netu gdzie maja tylko 1 GB do transmisji itp... ;p Jak Plus chce robic takie przekrety to niech troche bardziej sie postara... Zapewne wiekszosc wybrala by 1Mbit predkosci w stosunku do 10GB danych a nie 10Mbit predkosci do 1GB danych... ;p (np)
  0
 • Users Avatars Mini
  hehe pisze: 2009-12-01 15:09
  Nic w tym dziwnego ponieważ badanie dotyczyło ogólnie dostępu a nie jedynie mobilnego . w stacjonarnym praktycznie nie ma już nigdzie limitów stad dla ludzi nie jest to najważniejsze
  0
 • Users Avatars Mini
  kubalski pisze: 2009-12-01 15:21
  a gdzie Era... Blueconnect? zapomnieli ze ktos taki istnieje?!!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: