Plusoczytelnia - cyfrowe książki i gazety dla klientów Plusa

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 0

Już od dziś klienci Plusa mogą ściągać elektroniczne wersje książek lub najświeższą prasę prosto na komputer. Najnowsze ebooki, audiobooki oraz e-prasa teraz do kupienia w Plusoczytelni.

Sieć Plus to pierwszy operator, który otworzył dla swoich klientów elektroniczną księgarnię z audiobookami, e-bookami i e-prasą. Klienci będą mogli wybierać spośród ponad półtora tysiąca tytułów w wielu kategoriach, między innymi literatura piękna (od klasyki do najnowszych bestsellerów polskich i światowych autorów), książki dla dzieci, poradniki, podręczniki – zarówno w języku polskim i angielskim. Lista dostępnych tytułów na www.plusoczytelnia.pl

Korzystanie z usługi jest niezwykle proste. Po wybraniu na stronie www.plusoczytelnia.pl interesującej nas książki wysyłamy SMS o treści „ZAMÓW” pod numer wskazany przy danej pozycji. Po wysłaniu SMS-a otrzymujemy na numer telefonu, z którego wysłany został SMS, kod zwrotny. Kod zwrotny należy wpisać na stronie internetowej Plusoczytelni oraz podać adres email, na który dostarczony zostanie link do ściągnięcia zamówionej pozycji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: