Polkomtel zakończył negocjacje z dystrybutorami doładowań pre-paid - komunikat

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 9

Polkomtel zakończył negocjacje z dystrybutorami doładowań pre-paid. Porozumienia zaakceptowali wszyscy dystrybutorzy. W wyniku tego doładowania dostępne są w całej dotychczasowej sieci sprzedaży.

„Osiągnięte dwustronne porozumienia są korzystne dla stron, stwarzają stabilne i trwałe warunki dystrybucji dla wszystkich partnerów handlowych i sieci dystrybucyjnych – powiedziała Bogusława Matuszewska, członek zarządu, dyrektor ds. sprzedaży Polkomtel S.A. – Choć indywidualne negocjacje z naszymi partnerami były momentami twarde, okazały się jednak konstruktywne, a przede wszystkim przebiegały z poszanowaniem interesów obu stron. Naszym priorytetem była organizacja całego procesu w sposób najmniej odczuwalny dla klientów Plusa i udało nam się ten cel osiągnąć.”

Negocjacje umów z dystrybutorami doładowań są wynikiem polityki handlowej Polkomtel. Obecna sytuacja na rynku telefonii komórkowej - obniżki cen usług, spadek stawek rozliczeń międzyoperatorskich, a także spowolnienie wzrostu rynku - wymusza działania zmierzające do racjonalizacji kosztów, w tym kosztów dystrybucji.

Między innymi dzięki wprowadzeniu nowych warunków Polkomtel będzie mógł przygotowywać nowe, atrakcyjne oferty dla klientów. Jednym z efektów tych działań jest trwająca od wczoraj promocja polegająca na dodatkowym 15% bonusie do doładowania konta pre-paid poprzez strony internetowe Plusa (www.plus.pl, www.simplus.pl, www.36i6.pl, www.samiswoi.pl). Trwa także promocja oferująca 50% bonus do doładownia dla klientów marki 36i6. W najbliższym czasie uruchomione zostaną także atrakcyjne oferty dla klientów Simplus i MixPlus.

Polkomtel rozpoczął jednocześnie prace i rozmowy dotyczące rozszerzenia sieci dystrybucji doładowań usług pre-paid o nowych partnerów.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  bolekbolek pisze: 2009-09-04 18:44
  Twarde negocjacje, ale w efekcie zyskali klienci. I o to chodzi. Brawo Plus!
  0
 • Users Avatars Mini
  rdir pisze: 2009-09-04 18:59
  Przynajmniej nie ciągnęły się w nieskończoność negocjacje.
  0
 • Users Avatars Mini
  zosia pisze: 2009-09-05 01:53
  jakie twarde negocjacje???? oszaleliście... przecież zaszantażowali wszystkich ;(... dopiero, gdy cała sieć im padła, a wewnętrzna cenzura nie zauważyła, że informacja o tym trafiła do prezesa, to się przejęli i zaczęli szybko negocjować ;)))... dobrze, że się dogadali, ale sposób załatwiania sprawy? kretyński......................................
  0
 • Users Avatars Mini
  Iks pisze: 2009-09-05 14:20
  "bolekbolek" jacy klienci zyskali??? Podaj inicjały choćby jednego :-)))) ja znam wielu którzy stracili jadąc z zapyziałej wioski do miasta w którym to jedynie można było nabyć kartę w placówce Plusa. Przecież to nie o kasę dla klientów była wojna... Jakoś trzeba zasypać dziurę na 100 baniek straconych wskutek genialnej decyzji o zmianie regulaminu od 01.07. Marketing marktingiem ale są granice hipokryzji
  0
 • Users Avatars Mini
  Jk pisze: 2009-09-05 23:38
  To jest dobre: "Między innymi dzięki wprowadzeniu nowych warunków Polkomtel będzie mógł przygotowywać nowe, atrakcyjne oferty dla klientów. Jednym z efektów tych działań jest trwająca od wczoraj promocja polegająca na dodatkowym 15% bonusie do doładowania konta pre-paid poprzez strony internetowe Plusa (www.plus.pl, www.simplus.pl, www.36i6.pl, www.samiswoi.pl)." Oznacza zaś tyle: POLKOMTEL przedstawił dystrybutorom swój pomysł: albo będzie jak MY chcemy albo zaczniemy sprzedawac przez stronę.
  0
 • Users Avatars Mini
  JK pisze: 2009-09-05 23:41
  Ale dajemy Wam szansę. Dajemy Wam możliwość, Dystrybutorzy, na zrozumienie, iż jesteśmy boscy i dlatego MUSI wam zależec na sprzedaży naszych doładowań. A jak się nie ugniecie, to my będziemy sprzedawać przez stronę i nie będziecie nam potrzebni.
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-09-06 00:20
  @ JK - nawet przez strone Plusa, Plus mialby maly problem z doladowaniami gdyz to tez wymaga dystrybutora (choc w troche innej formie). Jedyna forma zarobku byloby sprzedawanie ZDRAPEK (nie voucherow) poprzez firmowe POSy Plusa. To ta najczarniejsza wizja gdyz nie kazdy dystrybutor sie "zbuntowal".
  0
 • Users Avatars Mini
  JK pisze: 2009-09-06 23:05
  ***TrustNoOne- jasne, ale to wymaga najwyżej jednego dystrybutora. Za długo pracuję bezpośrednio u opów (na razie dwóch zaliczyłem), by nie mieć świadomości, co oznaczają tego rodzaju komunikaty jak ten powyżej. Ale też patrząc na to, co się dzieje, zaczynam odnosić wrażenie, że najlepiej na stworzeniu firmy córki do obsługi doładowań wyjdzie tepsa i poręcz. PAYTEL nie będzie się stawiał.
  0
 • Users Avatars Mini
  AM pisze: 2009-09-07 12:10
  hmmm, od samego początku mówiłem, że to tylko twarde negocjacje i się dogadają. a teraz najlepsze - skoro plusowi udało się zrobić taki myk i "zaoszczędzić/zarobić" na tym pieniądze to jestem przekonany, że zaraz reszta opów też to zrobi. zwróćcie uwagę, że jakoś żaden na temat tego się działo nie pyszczył i nie próbował szybko przejąć klientów, mam wręcz wrażenie, że siedzieli i czekali czy plusowi uda się swoje przewalczyć z dystrybutorami
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: