Abonament przez 6 miesięcy za 0 zł w T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Zacznij święta bez limitów z T-Mobile! Abonament z nielimitowanym internetem przez 6 miesięcy za 0 zł dla przenoszących numer

T-Mobile ma w swoim sklepie internetowym nową promocję przygotowaną z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Osoby, które przeniosą numer do T-Mobile i zdecydują się na ofertę abonamentu „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, mogą liczyć na brak opłat za plan taryfowy przez pierwsze sześć miesięcy.

Promocja potrwa do 26 grudnia i dotyczy zarówno ofert z urządzeniem, jak i bez.

Oferta „M Nielimitowana” to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także internet bez limitu danych z prędkością do 30 Mb/s. Opcja „L Nielimitowana”, oprócz nielimitowanych połączeń i wiadomości SMS oraz MMS, obejmuje internet bez limitu danych i bez limitu prędkości. Do tego w obu przypadkach użytkownicy otrzymują usługę „Rozrywka bez Ograniczeń” na 6 miesięcy w prezencie. Dzięki niej klienci co miesiąc mogą wybrać inną platformę subskrypcyjną, z której chcieliby korzystać. Abonament w wersji M po okresie promocyjnym wyniesie 65 zł / mies., natomiast wariant L – 85 zł / mies. W programie „Korzyści dla domu” oferty te będą tańsze o 20 zł miesięcznie.

Do oferty można dobrać zestawy świąteczne czyli z drugim smartfonem, smartwatchem lub słuchawkami w prezencie. Warto zwrócić uwagę na zestaw dwóch smartfonów Xiaomi Redmi 10 5G i Xiaomi Redmi 9AT w prezencie. Na pozostałe urządzenia (poza zestawami świątecznymi) obowiązuje zniżka 100 zł z ofertą M Nielimitowana lub 250 zł z ofertą L Nielimitowana.

Z oferty promocyjnej można skorzystać tutaj

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: