PTC będzie negocjowała z Ruchem nowe stawki prowizji za sprzedaż doładowań

Newsy
Żródło: RUCH
Opinie: 4

5 października 2009 r. Polska Telefonia Cyfrowa wypowiedziała spółce RUCH umowę sprzedaży i dystrybucji "elektronicznych kuponów" z dnia 28 grudnia 2007 r. Przedmiotem tej umowy jest dystrybucja przez RUCH S.A. doładowań elektronicznych pre-paid (zwanych w umowie elektronicznymi kuponami).
Wypowiedzenie Umowy zostało dokonane z zachowaniem 6 miesięcznego terminu wypowiedzenia, Umowa ulegnie rozwiązaniu z dniem 7 kwietnia 2010 r.

Powodem wypowiedzenia umowy jest brak akceptacji przez RUCH S.A. zaproponowanych przez PTC Sp. z o.o. nowych warunków handlowych - mniej korzystnych dla RUCH S.A. niż dotychczasowe.

Powyższe wypowiedzenie umowy związane jest z prowadzoną w ostatnich miesiącach przez wszystkich operatorów telefonii komórkowej polityką obniżania rabatów dla dystrybutorów w zakresie doładowań elektronicznych i kart pre-paid.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2009-10-08 01:01
  genialny pomysl na negocjacje. wycinamy, a jak sie nie zgodzicie na nasze warunki to nie wlaczymy. absurdalnie proste :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Pastuszak pisze: 2009-10-08 12:21
  Pół roku to wystarczający czas na to, żeby obie strony przeliczyły zyski i straty wynikające z zerwania kontraktu. Oczywiste jest też, że więcej byłoby strat. Wystarczy sobie przypomnieć, jak postąpił plus z Ruchem kilka miesięcy temu.
  0
 • Users Avatars Mini
  goral-1 pisze: 2009-10-08 18:19
  Plus zrobil straszliwy zamet, Era wyjdzie pewnie lepiej na takim polrocznym wypowiedzeniu. Dogadac sie musza poniewaz brak zasilen w sieci Ruchu to za duza strata dla obu stron.
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2009-10-14 19:34
  Czas na negocjacje jest dość duży, a definitywne zerwanie kontraktu byłoby niekorzystne dla obu stron. Na pewno jakoś się dogadają, choć sama korzystam głównie z doładowań TT przez stronę ery, bo dostaję bonusowe 10%, więc do Ruchu raczej nie zaglądam.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: