Samsung Galaxy S9+ w Tokio - DZIEŃ NR 3

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0

W ciągu najbliższych dni sprawdzimy, czy flagowy smartfon potrafi już zastąpić dobry aparat fotograficzny na wakacjach. Czy jest wygodniejszy, szybszy i czy ma satysfakcjonującą jakość zdjęć w różnych warunkach. Aparat Samsunga Galaxy S9+ testujemy na krótkim wyjeździe do Tokio.

Tutaj jest nasza fotograficzna relacja z pierwszego dnia po przylocie.

Tutaj znajdziecie relację z naszego drugiego dnia w Tokio.

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane Galaxy S9+.

Nasz trzeci dzień w Tokio z Samsungiem Galaxy S9+.

Dzień rozpoczął się od dosyć długiego spaceru w stronę cesarskich ogrodów. Trasa wiodła koło pięknego dworca kolejowego Tokio Station, który w dzień wygląda równie dobrze co w nocy.

Same ogrody w pobliżu pałacu cesarza nie są niestety zbyt ciekawe i wbrew pozorom nie jest to najważniejsza atrakcja turystyczna Tokio.

Świetną zabawą w niedzielę jest natomiast obserwowanie „wypasionych” rowerów szosowych, na których mieszkańcy Tokio trenują na specjalnie zamkniętych ulicach wokół terenów pałacowych.

Kolejny etap dzisiejszej wycieczki to dzielnica Akihabara. Jedną z jej popularnych atrakcji jest rajd gokartami po tokijskich ulicach w stylu Mario Bros.

Akihabara to szalona dzielnica dedykowana graczom. Rozwija swoje skrzydła wieczorem, ale w ciągu dnia także wygląda bardzo oryginalnie i nieco wyzywająco.

Na obiad tym razem wybór padł nie na sushi (dużo tańsze niż w Polsce), ale na ramen, który w Polsce także jest coraz bardziej popularny. Koszt jednej miski w Tokio w dobrze ocenianym lokalu to około 30 zł. W Warszawie ramen kosztuje ponad 40 zł. W bardzo słabo oświetlonym małym lokaliku Samsung S9+ naprawdę wymiatał jakością zdjęć.

Na zamkniętej w niedzielę głównej ulicy Akihabary można kupić wszystkie kultowe gadżety związane z grami, mangą i sprzętem elektronicznym.

Procedura zakupu lodów kulkowych wygląda inaczej niż w Polsce. Lody opłacamy wcześniej w specjalnym automacie.

Ostatnim etapem dzisiejszej wycieczki był bardzo popularny wśród mieszkańców Tokio park Ueno. Oprócz samego parku znajdziemy w nim zoo oraz kilka muzeów.

Praca w usługach bywa męcząca:

W parku Ueno znajdziemy także kolejną buddyjską świątynię. Do kilku zdjęć wykorzystaliśmy świetną funkcję Live Focus.

Jednym z japońskich przysmaków sprzedawanych na straganach jest banan w czekoladzie.

Fani ostrej kulinarnej jazdy i słodyczy mogą skusić się w Japonii na KitKata o smaku Wasabi. Jest także wersja o smaku zielonej herbaty.

Tokio to także raj dla fanów 4 kółek. Super aut na ulicach jest naprawdę sporo.

Kolejna relacja z Tokio z Samsugiem Galaxy S9+ już jutro. Serdecznie zapraszamy!

Inne informacje na temat smartfonów Samsung Galaxy S9 i S9+:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: