Do 800 zł zwrotu z tabletem Samsunga

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Wybierz tablet Galaxy i zyskaj do 800 PLN

Kupując teraz wybrane tablety Samsunga można zyskać do 800 zł zwrotu.

W ramach promocji, przy zakupie Galaxy Tab S6 Lite można liczyć na 400 zł zwrotu, a decydując się na zakup Galaxy Tab S7 FE – 800 zł.

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup tablet Galaxy Tab S6 Lite lub Galaxy Tab S7 FE w terminie od 24.05.2022 do 05.06.2022r. w wybranym punkcie handlowym[2].
  • Aktywuj zakupione urządzenie w terminie do 12.06.2022 r.
  • Zaloguj się do aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz zgłoszenia do promocji w terminie do 19 czerwca 2022, dołączając dowód zakupu.
  • Wypłata zwrotu w wysokości 400 zł lub 800 zł (w zależności od zakupionego modelu) nastąpi do 21 dni kalendarzowych od momentu akceptacji zgłoszenia.

Promocja trwa do 5 czerwca 2022 r.

Każda osoba biorąca udział w promocji może otrzymać łącznie maksymalnie jeden zwrot za dany produkt (tj. jeden za Tab S7 FE, jeden za Tab S6 Lite). 

Modele Galaxy Tab S7 oraz S7+ nie biorą udziału w promocji.

W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z.o.), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji), samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.). Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji.

Regulamin promocji w załączeniu poniżej.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: