Do 550 zł zwrotu przy zakupie Galaxy Watch 4

Newsy | Promocje
Opinie: 0

W wiosennej promocji Samsung cashback, decydując się na zakup wybranych modeli Galaxy Watch4 i dzieląc się opinią o produkcie można zyskać do 550 PLN zwrotu.

W ramach promocji, przy zakupie  smartwatcha Galaxy Watch4 można odzyskać 400 PLN zwrotu, a decydując się na zakup Galaxy Watch4 Classic do odzyskania jest 550 PLN.

Promocja obowiązuje od 18 kwietnia do 1 maja 2022 (termin zakupu produktu).

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup dowolny smartwatch Galaxy Watch4 lub Galaxy Watch4 Classic w terminie od 18.04.2022 do 01.05.2022r. w wybranym punkcie handlowym.[2] 
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji w terminie od 18.04.2022 do 08.05.2022r. (zwrot-gw4.samsung.pl).
  • Podziel się swoją opinią na temat produktu w formularzu zgłoszenia do promocji.
  • Załącz: dowód zakupu produktu: faktura / paragon; zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka) po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.
  • Wypłata zwrotu w wysokości 400  zł albo 550 zł ( w zależności od zakupionego modelu) nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.

W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A., samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.).

Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: