Ruszył największy autoryzowany serwis Huawei w Polsce

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Ruszył największy autoryzowany serwis Huawei w Polsce

7 marca przy ulicy Siennej 39 w Warszawie Huawei otworzył swój nowy, flagowy salon serwisowy Huawei.

Pierwsze 200 osób, które tego dnia odwiedziło nowy salon otrzymało w prezencie opaskę sportową Huawei Band 4.

Dla osób, którym nie uda się zdobyć opaski, Huawei przygotował upominki i promocje.

Każdy klient otrzyma tego dnia upominek-niespodziankę, voucher na darmową wymianę folii na ekranie smartfona oraz voucher upoważniający do naprawy pogwarancyjnej tańszej o 100 zł. Huawei przygotował również promocję, w ramach której przy zakupie dwóch produktów klient otrzyma 5% rabatu, przy zakupie trzech – 15%, a przy zakupie 4 produktów rabat wyniesie 30%.

Nowy salon serwisowy to największy autoryzowany punkt serwisowy Huawei w Polsce z 14 stanowiskami dla techników i 6 stanowiskami recepcyjnymi.

W nowym salonie serwisowym będzie można między innymi skorzystać z naprawy urządzenia – świadczonej na miejscu w ciągu godziny, otrzymać bezpłatny telefon zastępczy na czas naprawy czy zakupić produkty Huawei.

W serwisie będą organizowane również promocje serwisowe, na przykład na naprawy pogwarancyjne. Będzie tam można skorzystać z bezpłatnego przenoszenia danych ze starego telefonu na nowy za pomocą aplikacji Phone Clone oraz uzyskać wsparcie w instalacji aplikacji na nowym smartfonie Huawei.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: