Jest sklep internetowy Huawei

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
sklep internetowy Huawei

Huawei uruchamia w Polsce swój firmowy sklep internetowy.

Chiński producent już kilka lat temu planował ten ruch, ale projekt został wstrzymany.

Sklep internetowy Huawei od 19 września będzie dostępny pod adresem huawei.pl

Za obsługę logistyczną sklepu odpowiada firma iTerra. Ta sama firma obsługuje także internetowy sklep Samsunga. Firmę tę stworzyli kilka lat temu pracownicy Vobis Digital.

Każdy, kto między 12 a 18 września zapisze się do newslettera na stronie nowego sklepu Huawei, otrzyma 15% kod rabatowy na zakupy.

Kupon będzie można wykorzystać do 25 września.

Otwarcie sklepu Huawei.pl wspierać będzie kampania z udziałem Roberta Lewandowskiego.

W dniu otwarcia sklepu Huawei zaoferuje dodatkowe promocje, które nie będą łączyć się z 15-procentowym rabatem. Podobno promocje na otwarcie sklepu będą bardzo atrakcyjne.

Za projekt e-shopu po stronie Huawei odpowiada Łukasz Piotrowski, dyrektor e-commerce w Huawei CBG Polska.

Każdy, kto kupi produkty na huawei.pl ma gwarancję, że zostaną one wysłane w ciągu 24 godzin całkowicie za darmo, a w razie zmiany decyzji – klient ma 15 dni na zwrot, również darmowy.

Huawei.pl, jako jedyny kanał sprzedaży, będzie oferował ekskluzywne produkty marki, takie jak na przykład etui do smartfona Huawei P30 Pro wysadzane kryształkami Swarovskiego.

W sklepie Huawei zakupy będą mogły robić także firmy.

Huawei nie chciał nam dziś zdradzić, czy planuje wprowadzenie do Polski nowej serii Mate 30. Chiński producent zdradził natomiast, że jest bardzo zadowolony z wyników sprzedaży w okresie wakacyjnym.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: