Skype za darmo w 100 tys. hotspotów

Newsy
Żródło: Skype
Opinie: 1

W dniach 20-21 marca 2010 r. Skype udostępni możliwość korzystania z funkcjonalności Skype Access za darmo w ponad 100 000 hotspotów na świecie.

Skype Access pozwala płacić za dostęp do WiFi za minutę przy użyciu doładowań konta Skype. Dzięki temu użytkownicy mogą surfować po sieci, wysyłać i odbierać emaile i wykonywać darmowe wideorozmowy i połączenia głosowe z innymi użytkownikami Skype wykorzystując szeroką sieć punktów dostępu WiFi w kawiarniach, hotelach i na lotniskach na całym świecie.

Od godziny 00:00 GMT (01:00 czasu polskiego) w najbliższą sobotę do 23:59 GMT w najbliższą niedzielę (00:59 w poniedziałek czasu polskiego) usługa Skype Access jest darmowa na całym świecie. Jedyne, co jest potrzebne to dostęp do hotspota Skype Access i najnowsza wersja programu Skype (Skype for Windows 4.2 lub Skype for Mac 2.8).

W ramach specjalnej promocji dla osób podróżujących, które mogą być dotknięte strajkiem załóg British Airways, darmowy dostęp do WiFi w Wielkiej Brytanii będzie obowiązywał jeden dzień dłużej, do 23:59 GMT w poniedziałek, 22 marca 2010 r. Zapewni to pasażerom, którzy będą zmuszeni do przebywania na lotniskach w Wielkiej Brytanii, połączenie z Internetem, by mogli pracować on-line, dostosować swoje plany wakacyjne bądź kontaktować się ze swoimi bliskimi poprzez wideorozmowy.

Skype Access udostępniany jest przez operatorów WiFi na całym świecie. Pełna lista kompatybilnych sieci WiFi znajduje się pod adresem https://support.skype.com/en/faq/FA10372/Which-SSID-should-I-use-to-connect-with-Skype-Access?frompage=search&q=skype+access

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: