Sony Ericsson odwraca się od systemu Symbian

Newsy
Żródło: Bloomberg
Opinie: 5

Rzecznik prasowy Sony Ericsson Mobile Communications, Aldo Liguori, powiedział agencji prasowej Bloomberg, że jego firma nie ma w planach wprowadzenia do sprzedaży kolejnego telefonu z systemem Symbian.  Wcześniej takiej informacji udzielił Chief Technology Officer w Sony Ericsson, Jan Uddenfeldt. Rikko Sakaguch, Chief Creation Officer, już w lipcu mówił, że SE zaczyna stawiać duży nacisk na produkcję telefonów z Androidem. SOny Ericsson pozostaje jednak członkiem Symbian Foundation.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Armadon pisze: 2010-09-27 16:23
  I całe szczęście bo jak porównamy satio z nokią 5800 (oba z najnowszym softem) to mimo teoretycznie lepszego sprzętu satio działa tragicznie i nie ma nawet tak podstawowej funkcji jak kinetic scrolling. Przynajmniej nie będą ludzi do symbiana zrażać.
  0
 • Users Avatars Mini
  wiek pisze: 2010-09-27 17:04
  i bardzo dobrze gdyz symb. to archaizm odbiegajacy od dzisiejszych standartow i to bardzo.
  0
 • Users Avatars Mini
  tomek pisze: 2010-09-27 18:15
  Do <wiek> Skonkretyzuj w czym symbian jest zacofany do dzisiejszych standardów.
  0
 • Users Avatars Mini
  wiek pisze: 2010-09-27 19:11
  zacofany : szata graficzna, wizualizacja, wolne dzialanie softu,wiesza sie, chore certyfikaty. porownaj sobie system android, bada, iphone, sa wow, mowie ci pouzywaj jednego z nich to zobaczysz czym jest symbian. ja mam telefon z bada i android a zona "nowosc" e52, jak zaczela uzywac z bada wave to e52 to muzeum.
  0
 • Users Avatars Mini
  klf pisze: 2010-09-28 13:32
  Czyli możemy się już pożegnać z aktualizacjami softu dla satio... Echh. Oglądając na youtube prezentację X10 miałem wrażenie, że ze sporym opóźnieniem albo wcale reagował na dotyk. Jakoś na satio nie dostrzegam tego problemu. No ale teraz SE lansuje X10 bo chyba z dołka wyjść muszą, a symbian olewają :(
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: