Sony Xperia XZ2 w przedsprzedaży z konsolą PS4 Slim - można zamawiać

Akcje partnerskie | Newsy | Promocje
Opinie: 0

W polskich sklepach ruszyła przedsprzedaż smartfonu Sony Xperia XZ2.

W ramach oferty do smartfonu dodawana jest konsola PlayStation 4 Slim 500 GB z trzema grami PlayLink: „Wiedza To Potęga”, „Ukryty Plan” oraz „To Jesteś Ty”.

Cena promocyjnego zestawu przedsprzedażowego: smartfon Xperia XZ2 + konsola PlayStation 4 500 GB + trzy gry PlayLink to 3599 złotych.

Zestawy można zamawiać:

Od 12 marca do 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowym RTV Euro AGD, Saturn, MediaMarkt, Allegro Strefa Marek – wyłącznie w Oficjalnym Sklepie Sony Mobile prowadzonym przez M-point, Media Expert, Komputronik, X-kom.pl, Neonet.pl, Redcoon, a także w sieci Sony Centre – w sklepie internetowym www.scentre.pl i w sklepach stacjonarnych Sony Centre.
 
Od 16 marca do 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) smartfon wraz z zestawem promocyjnym będzie dostępny w sklepach internetowych sieci Plus, T-Mobile oraz Play.
 
Smartfon Xperia XZ2 do sprzedaży trafi 6 kwietnia 2018 roku w cenie 3599 zł.
 
Xperia XZ2 dostępna będzie w wersji Single SIM w sieci Orange, Plus i Play, a w wersji Dual SIM w sieci T-Mobile i na rynku otwartym. W zestawie sprzedażowym dostępna będzie szybka ładowarka UCH12W, przejściówka USBC EC260 (umożliwiającą ładowanie smartfonu oraz jednoczesne słuchanie muzyki) oraz słuchawki MH750. 
 
Od 6 kwietnia rozpocznie się sprzedaż Xperii XZ2 Compact w cenie 2599 zł. XZ2 Compact dostępna będzie tylko w wybranych sieciach. W zestawie sprzedażowym dostępna będzie mocna ładowarka UCH20, przejściówka USBC EC260 (umożliwiającą ładowanie smartfonu oraz jednoczesne słuchanie muzyki) oraz słuchawki MH750.

 

Inne informacje na temat smartfonu Sony Xperia XZ2:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: