Świąteczna kampania ASTER tylko w listopadzie

Newsy
Żródło: ASTER
Opinie: 2
Opinie: 2

ASTER rozpoczął świąteczną kampanię reklamową. Kampania obejmuje zasięgiem Warszawę, Kraków, Zieloną Górę i potrwa do 30 listopada br. Celem kampanii jest przekonanie odbiorców, że produkty ASTER to doskonały pomysł a wyjątkowe i niestandardowe prezenty świąteczne dla całej rodziny.

Kampania składa się z trzech odsłon, prezentujących symbole produktów oferowanych przez ASTER. Komputer, telefon, i telewizor wpatrują się w zimowe niebo w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę - znak do rozpoczęcia Wigilii - i prezenty, którymi są usługi ASTER. Komputer czeka na nielimitowany dostęp do internetu, telefon marzy o usłudze telefonii stacjonarnej, a idealnym prezentem dla telewizora są pakiety telewizyjne.

Przekaz kampanii został podkreślony trzema hasłami reklamowymi:

 • "Twój komputer czeka na ASTER",

 • "Twój telewizor czeka na ASTER",

 • "Twój telefon czeka na ASTER".

Wiodącym medium wykorzystanym w kampanii jest outdoor. Reklamy ASTER pojawią się w trzech polskich miastach na wielkoformatowych siatkach, na billboardach typu: citylight, frontlight, backlight i scroll oraz na tablicach w metrze warszawskim.

Kreację do kampanii przygotowała agencja Mather Communications, media zaplanował dom mediowy MAXUS.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mattulko pisze: 2007-11-20 10:00
  Powiem szczerze- żaden z wymienionych sprzętów znajdujących się w moim posiadaniu na ASTER nie czeka. Jakaś bezpłciowa taka reklama bo nie pokazują swoich przewag nad konkurencją a jedynie zachęcają do posiadania działających sprzętów domowych.
  0
 • Users Avatars Mini
  adriank pisze: 2007-11-20 11:28
  "Twój komputer czeka na ASTER", "Twój telewizor czeka na ASTER", "Twój telefon czeka na ASTER". hahahaha powinni dodać "Twój kibel czeka na ASTER"
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: