T-Mobile rozkręca mobilny internet - ponad 100 widgetów w nowym web'n'walk

Newsy
Opinie: 3
Opinie: 3

T-Mobile oficjalnie zaprezentował najnowszą wersję swojej usługi web'n'walk, która ma sprawić, że w telefonach innych producentów korzystanie z Internetu będzie tak proste jak w iPhone i G1. Aktywne widgety będą umożliwiały automatyczne łączenie się i logowanie m.in. w YouTube, Facebook, MySpace, Yahoo! Search i innych dużych usługach internetowych. T-Mobile zapewni także automatyczną obsługę aukcji na eBay. Klienci w najnowszej wersji web'n'walk będą mieli do dyspozycji ponad 100 widgetów. Widgety są tworzone na otwartej platformie we współpracy z  Opera Software. Pierwsze wdrożenie nastąpi już na wiosnę tego roku w Austrii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Nowy web'n'walk będzie dostępny najwcześniej dla telefonów MDA - MDA Compact IV i MDA Vario IV. Wersja dla telefonów Nokia, Samsung i Sony Ericsson ma pojawić się w kolejnych miesiącach br. Na razie nie zanosi się, żeby widgety T-Mobile pojawiły się w Erze.


   
   
   

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2009-02-25 23:14
  Ladnie czyzby kolejna nowosc juz niebawem w Erze zawita.. no no niezle.
  0
 • Users Avatars Mini
  wert pisze: 2009-02-26 00:05
  niby się nie zanosi, ale pisali, że Era jest 1 z najlepszych marek grupy t-Mpbile, więc się nie zdziwię jak i w Polsce szybko wporwadzą te ciekawe usługi
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2009-02-26 12:11
  pierwsza fotka najwazniejsza:wzrost transmisji danych dosyc duzy,ale w grupie tmobile w krajach:Niemcy,Holandia,GB,Czechy i Polska tj Tmobile Europe (drobny druk na dole fotki).szkoda ze nie podaliscie pdf do cennika za transfer bo oferta tmobile na net jest delikatnie mówiac średnia..moze GOL sie pokusi o pdf z ofertami na transfer w tmobile??
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: