"Taryfa miesiąca dla biznesu" w sieci Play

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 3
Opinie: 3

15 stycznia 2009r. w ofercie Play dla Firm wprowadzona zostaje nowa promocja „Taryfa miesiąca dla biznesu”.

W nowej promocji dla sektora biznesowego, każdy kto zdecyduje się na taryfę Firmowa 100 przez 9 pierwszych miesięcy, będzie musiał zapłacić jedynie 50 PLN netto w ramach opłaty abonamentowej. Dodatkowo można stać się posiadaczem multimedialnego telefonu Sony Ericsson C902 w taryfie Firmowa 100 za jedyną 1 PLN.

W ramach oferty „Taryfa miesiąca dla biznesu” Abonent otrzymuje bezpłatny pakiet minut na połączenia głosowe oraz wideo w Play w wysokości zależnej od wybranego Abonamentu, zgodnie z tabelą poniżej:

Abonament Firmowa 50 Firmowa 75 Firmowa 100 Firmowa 150 Firmowa 250
Ilość minut na połączenia głosowe i wideo w Sieci Telekomunikacyjnej P4 1500 minut 1500 minut 2000 minut 2000 minut 2000 minut

Niewykorzystane w danym miesiącu minuty z pakietu minut darmowych nie przechodzą na kolejny okres.

Dzięki usłudze „Zbieraj Minuty w Firmie” za każde 2 minuty przychodzące klient otrzymuje 1 minutę wychodzącą do wszystkich sieci. Jeśli Abonent w pierwszym okresie rozliczeniowym, w którym nastąpiła aktywacja numeru telefonu uruchomi usługę „Zbieraj Minuty w Firmie” przez 6 pierwszych pełnych miesięcy nie będzie pobierana opłata abonamentowa za korzystanie z niej, niezależnie od taryfy biznesowej.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: