Taryfa TanioRozmowna - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 9

Oficjalny komunikat dotyczący wprowadzenia oferty dla firm Taryfa TanioRozmowna w sieci Plus:

Od 30 marca br. przedsiębiorcy i inni klienci posiadający REGON będą mogli korzystać z oferty dla firm Taryfa TanioRozmowna. Ta nowa propozycja zapewnia bardzo dużą liczbę minut wliczonych w abonament, niskie stawki za połączenia głosowe i SMS-y oraz – co wyróżnia ją od ofert konkurencyjnych - benefity przez cały okres trwania kontraktu. Również obecni klienci mogą liczyć na jeszcze lepsze warunki korzystania z usług.

Najważniejsze elementy oferty:
- duża liczba minut wliczonych w abonament,
- jeszcze więcej darmowych minut na zawsze,
- do wyboru 6 wysokości abonamentu, w tym już za 20 zł,
- niskie stawki za połączenia – już od 0,20 zł za minutę,
- 6 groszy netto za SMS-a w dodatkowym pakiecie SMS,
- nielimitowane bezpłatne połączenia do 5 numerów w sieci Plus lub 500 bezpłatnych minut na telefony stacjonarne.

Decydując się na Taryfę TanioRozmowną, klient otrzymuje przy dowolnej wysokości abonamentu dużą liczbę minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych. Minuty niewykorzystane w danym okresie rozliczeniowym można wykorzystać w 6 kolejnych okresach rozliczeniowych, podczas których są one rozliczane w pierwszej kolejności.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci Plusa korzystający z nowej taryfy mają zapewnione niezmienne warunki do końca trwania umowy – benefity w TanioRozmownej przyznawane są na 24 miesiące, co wyróżnia tę ofertę od innych dostępnych na rynku. Klient, który zdecyduje się na jeden z planów cenowych TanioRozmowna 180, 300, 600 lub 1200, automatycznie otrzymuje Pakiet Rozmowny z dodatkowymi minutami. Przy uwzględnieniu Pakietu można mieć nawet 1500 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci.

W myśl zasady „Tam, gdzie jest dobrze, zostaje się na dłużej”, będącej hasłem przewodnim kampanii reklamowej, obecni klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy z Plusem, automatycznie otrzymują dodatkowy benefit w postaci pakietu minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych.

Średnia stawka za połączenia w Taryfie TanioRozmownej po uwzględnieniu liczby minut wliczonych w abonament i liczby minut z dodatkowego pakietu wynosi już od 0,20 zł za minutę.Dodatkowo klient, który zdecyduje się na taryfę TanioRozmowna 90, 180, 300, 600 lub 1200, ma możliwość aktywowania 5 pakietów SMS zawierających po 50 wiadomości SMS. Przy opłacie jedynie 3 zł za pakiet koszt SMS-a wynosi tylko 6 gr.

Usługa „5 wybranych numerów” umożliwia nielimitowane i bezpłatne połączenia do 5 wybranych numerów w sieci Plus lub 500 bezpłatnych minut na telefony stacjonarne. Każda kolejna minuta połączenia po przekroczeniu limitu 500 minut kosztuje 10 gr. Opłata za aktywację usługi wynosi 5 zł za każdy wybrany numer. Połączenia w ramach usługi nie pomniejszają liczby minut wliczonych w abonament i Pakiet Rozmowny.

W ofercie TanioRozmowna dostępny jest szeroki asortyment telefonów, w tym najnowsze telefony w cenie już od 1 zł.

Wprowadzeniu nowej taryfy towarzyszyć będzie od 31 marca br. kampania reklamowa w mediach masowych. Dla większej wyróżnialności przekazu reklamowego został on oparty na humorystycznych scenariuszach, w których główna rola została powierzona aktorce Joannie Kurowskiej, wcielającej się w „kobietę pracującą”. Znana wszystkim postać „kobiety pracującej” jest uosobieniem współczesnej polskiej drobnej przedsiębiorczości i pozwala na łatwiejszą identyfikację odbiorców z ofertą i marką.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: