Taryfa TanioRozmowna - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 9
Opinie: 9

Oficjalny komunikat dotyczący wprowadzenia oferty dla firm Taryfa TanioRozmowna w sieci Plus:

Od 30 marca br. przedsiębiorcy i inni klienci posiadający REGON będą mogli korzystać z oferty dla firm Taryfa TanioRozmowna. Ta nowa propozycja zapewnia bardzo dużą liczbę minut wliczonych w abonament, niskie stawki za połączenia głosowe i SMS-y oraz – co wyróżnia ją od ofert konkurencyjnych - benefity przez cały okres trwania kontraktu. Również obecni klienci mogą liczyć na jeszcze lepsze warunki korzystania z usług.

Najważniejsze elementy oferty:
- duża liczba minut wliczonych w abonament,
- jeszcze więcej darmowych minut na zawsze,
- do wyboru 6 wysokości abonamentu, w tym już za 20 zł,
- niskie stawki za połączenia – już od 0,20 zł za minutę,
- 6 groszy netto za SMS-a w dodatkowym pakiecie SMS,
- nielimitowane bezpłatne połączenia do 5 numerów w sieci Plus lub 500 bezpłatnych minut na telefony stacjonarne.

Decydując się na Taryfę TanioRozmowną, klient otrzymuje przy dowolnej wysokości abonamentu dużą liczbę minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych. Minuty niewykorzystane w danym okresie rozliczeniowym można wykorzystać w 6 kolejnych okresach rozliczeniowych, podczas których są one rozliczane w pierwszej kolejności.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci Plusa korzystający z nowej taryfy mają zapewnione niezmienne warunki do końca trwania umowy – benefity w TanioRozmownej przyznawane są na 24 miesiące, co wyróżnia tę ofertę od innych dostępnych na rynku. Klient, który zdecyduje się na jeden z planów cenowych TanioRozmowna 180, 300, 600 lub 1200, automatycznie otrzymuje Pakiet Rozmowny z dodatkowymi minutami. Przy uwzględnieniu Pakietu można mieć nawet 1500 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci.

W myśl zasady „Tam, gdzie jest dobrze, zostaje się na dłużej”, będącej hasłem przewodnim kampanii reklamowej, obecni klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy z Plusem, automatycznie otrzymują dodatkowy benefit w postaci pakietu minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych.

Średnia stawka za połączenia w Taryfie TanioRozmownej po uwzględnieniu liczby minut wliczonych w abonament i liczby minut z dodatkowego pakietu wynosi już od 0,20 zł za minutę.Dodatkowo klient, który zdecyduje się na taryfę TanioRozmowna 90, 180, 300, 600 lub 1200, ma możliwość aktywowania 5 pakietów SMS zawierających po 50 wiadomości SMS. Przy opłacie jedynie 3 zł za pakiet koszt SMS-a wynosi tylko 6 gr.

Usługa „5 wybranych numerów” umożliwia nielimitowane i bezpłatne połączenia do 5 wybranych numerów w sieci Plus lub 500 bezpłatnych minut na telefony stacjonarne. Każda kolejna minuta połączenia po przekroczeniu limitu 500 minut kosztuje 10 gr. Opłata za aktywację usługi wynosi 5 zł za każdy wybrany numer. Połączenia w ramach usługi nie pomniejszają liczby minut wliczonych w abonament i Pakiet Rozmowny.

W ofercie TanioRozmowna dostępny jest szeroki asortyment telefonów, w tym najnowsze telefony w cenie już od 1 zł.

Wprowadzeniu nowej taryfy towarzyszyć będzie od 31 marca br. kampania reklamowa w mediach masowych. Dla większej wyróżnialności przekazu reklamowego został on oparty na humorystycznych scenariuszach, w których główna rola została powierzona aktorce Joannie Kurowskiej, wcielającej się w „kobietę pracującą”. Znana wszystkim postać „kobiety pracującej” jest uosobieniem współczesnej polskiej drobnej przedsiębiorczości i pozwala na łatwiejszą identyfikację odbiorców z ofertą i marką.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bi pisze: 2009-03-26 21:43
  6.1 za jeden darmowy numer? Buhahahahaha. żenada. 8 lat w plusie i coraz gorsze taryfy.
  0
 • Users Avatars Mini
  qwertyz pisze: 2009-03-26 22:23
  Właśnie Bi@ły - ja jestem w + od początku i zgadzam się z Tobą - oferty + to dno i 200 metrów mułu ;( i spadam do Playa.
  0
 • Users Avatars Mini
  tooms pisze: 2009-03-26 22:31
  qwertyz - w Play'u dopiero wdepniesz w muł... Wiem co mówię - przeszedłem z Plusa do Playa prawie 2 lata temu bo skusiłem się na niższe ceny usług. Różnica w cenach nie jest tak kolosalna jak w jakości usług. Najczęściej słyszanym dźwiękiem przy nawiązywaniu połączeń jest sygnał zajętości sieci (w centrum Krakowa!)
  0
 • Users Avatars Mini
  Onken pisze: 2009-03-26 22:36
  tooms Moze zmien telefon bo ja tez jestem z krakowa i jakos nigdy nie narzekam na Playa :)
  0
 • Users Avatars Mini
  den pisze: 2009-03-26 23:19
  za 50 zł + 5zł (netto) dostaję teraz (Elastyczna) w sumie 95zł (netto ) do wykorzystania przy stawkach: 45 gr do wszytskich, 20gr do plusa i stacj ze strefy i 10gr do wybranych w plusie. Do tego dochodzi kilka sposóbów obniżenia kosztów w grupie. Nie ma najmniejszych szans, żebym przeszedł na tą "ofertę"
  0
 • Users Avatars Mini
  Kristo pisze: 2009-03-27 08:49
  Porażka, Play Fresh na kartę wychodzi duuuuużo taniej niż ta "taryfa dla biznesu". Ktoś kto ma biznes umie liczyć i przed podpisaniem umowy policzy sobie ile co kosztuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  zyczliwy pisze: 2009-03-27 10:30
  Kristo, dokonaj tutaj szczegolowego porownania ofert dla mnie gdy place teraz rachunek za jeden tel okolo 120-150zl, okolo 50% z tego rachunku to polaczenia ktore wykonuje do wszystkich sieci, reszta to na wybrane numery 2-3 w plusie nie mam do nich darmowych numerow tylko kontakt plus (aha z kontaktow ktore mam w ksiazce tel to okolo 50% plus reszta to inne sieci), co bedzie dla mnie lepsze??
  0
 • Users Avatars Mini
  zyczliwy pisze: 2009-03-27 10:31
  prosze o podstaowa analize, bo nie bede dodawal ze przedluzam umowe co roku bez telefonu tylko z pakietem zlotowkowym itd
  0
 • Users Avatars Mini
  psylo pisze: 2009-03-27 10:47
  Kobieta pracująca to jest tylko jedna - Irena Kwiatkowska. Każda inna to podróbka.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: