Reno4 Pro 5G, Reno4 Lite i Reno4 Z 5G za darmo dla testerów Orange

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Reno4 Pro 5G, Reno4 Lite i Reno4 Z 5G za darmo dla testerów Orange

17 grudnia wystartowały zgłoszenia do nowej edycji konkursu Testuj z Orange.

Tym razem do testów będą dostępne trzy smartfony OPPO: Reno4 Pro 5G, Reno4 Lite i Reno4 Z 5G.

Zgłosić do konkursu może się każdy za pomocą formularza dostępnego pod adresem: www.testuj.orange.pl. Wystarczy, że prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, który może dotyczyć różnorodnej tematyki – od zagadnień technologicznych, poprzez modę i branżę beauty, aż po podróże i lifestyle, a także przedstawi kreatywne uzasadnienie dla swojej kandydatury. O wyborze grupy łącznie 12 osób zadecyduje jury na podstawie jakości i popularności kanałów w social mediach zgłaszających się, jak również treści uzasadnienia zawartej w formularzu.

Testerzy zostaną następnie podzieleni na trzy grupy i otrzymają zadania, odpowiadające przydzielonemu urządzeniu, związanie z ich charakterystycznymi funkcjami. Materiały z testów będą publikować na swoich profilach w mediach społecznościowych. Posty konkursowe testerów będą także opublikowane na stronie www.testuj.orange.pl, dzięki czemu łatwo znajdzie je każda osoba śledząca przebieg konkursu. Na koniec uczestnicy wypełnią ankiety dotyczące testowanego przez nich modelu – ich podsumowanie zostanie opublikowane w Poradniku Orange.

Osoby, które stworzą najbardziej pomysłowe, wysokiej jakości treści, otrzymają w ramach nagrody testowane urządzenie. Do zgarnięcia są łącznie trzy telefony: OPPO Reno4 Pro 5G, OPPO Reno4 Lite i OPPO Reno4 Z 5G.

Regulamin akcji dostępny na www.testuj.orange.pl

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: