Surface Go 3 LTE 1500 zł taniej w T-Mobile

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Surface Go 3 LTE

Microsoft Surface Go 3 LTE można kupić w ofercie abonamentowej T‑Mobile taniej o 1500 zł i ratach 0%. 

Osoby, które wybiorą ofertę T-Mobile z nielimitowanym abonamentem 5G w taryfie „L Nielimitowana” zapłacą za sprzęt 999 zł po obniżce z 2499 zł, w 24 ratach 0%. Cena w taryfie „M Nielimitowana" wyniesie zaś 1099 zł.

Oferty „M Nielimitowana” oraz „L Nielimitowana” gwarantują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo zaś umożliwiają korzystanie z internetu na urządzeniu w sieci 5G bez limitu danych do zużycia. W przypadku wariantu L klienci skorzystają z sieci w maksymalnej dostępnej prędkości, natomiast dla wersji M jest to maks. 30 Mb/s. Ponadto, w ramach bonusu, użytkownicy, którzy wybiorą jedną z propozycji abonamentowych, mogą liczyć na 6- lub 12-miesięczny dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona”, pozwalającej co miesiąc decydować, z której popularnej platformy streamingowej klient chce korzystać. Osobom, które wybiorą „M-kę” lub „L-kę”, przysługuje również rabat na urządzenie w wysokości kolejno – 200 zł lub 300 zł. Dodatkowo oba abonamenty objęte są wiosenną promocją w T-Mobile, w ramach której do końca czerwca można dobrać drugi abonament lub usługę internetu światłowodowego za 0 zł nawet na rok.

Microsoft Surface Go 3 LTE to 10,5-calowe urządzenie, działające w oparciu o system Windows 11. Obsługuje ono m.in. kartę e-sim, dodatkową kartę pamięci, technologię Bluetooth, a także sieci LTE czy Wi-Fi 6.

Z promocyjnej oferty można skorzystać tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: