Świąteczna promocja T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Świąteczna promocja T-Mobile

Dziś startują dwie świąteczne oferty T-Mobile

W ramach pierwszej oferty dostajemy dostęp do 105 kanałów IPLA TV oraz 4 kanałów IPLA ELEVEN SPORTS. Dodatkowo dekoder, oparty na platformie Android TV, umożliwia zintegrowanie w jednym miejscu najpopularniejszych aplikacji, takich jak Netflix, Tidal, YouTube, Amazon Prime Video i wielu innych. Za sprawą wbudowanego Chromecasta pozwala ponadto na wyświetlanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora. Obsługę wspomaga dodatkowo funkcja wyszukiwania głosowego dostępna w pilocie. 

Całość dostępna jest w promocyjnej cenie 49 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące, a za dekoder klienci zapłacą 1 zł.

Jeśli jednak prezent okaże się niedopasowany do potrzeb danego użytkownika, to będzie mógł zrezygnować z usługi w ciągu 30 dni, a operator zwróci poniesione koszty.

Druga z promocji oferuje dekoder 4K oraz pakiet TV w postaci 105 kanałów IPLA TV i 4 kanałów IPLA ELEVEN SPORTS, dostępny w zestawie z internetem światłowodowym.

Wszystko to w cenie 40 zł przez pierwsze 3 miesiące – bez względu na prędkość wybranego internetu światłowodowego.

Jednocześnie jednorazowa opłata za dekoder wynosi 1 zł.

Po okresie promocyjnym powyższa oferta (pakiet TV oraz internet światłowodowy) dostępna będzie od 79 zł miesięcznie w wersji ze światłowodem 300 Mb/s.

W cenie użytkownik otrzymuje dodatkowo router, a instalacja internetu światłowodowego jest bezpłatna.

Oferta obowiązuje w umowie na 24 miesiące.

Więcej informacji o nowej ofercie ze internetem światłowodowym i dostępem do kanałów IPLA TV można znaleźć na stronie tutaj

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: