TomTom dla iPhone z TomTom IQ Routes i mapą Polski

Newsy
Żródło: TomTom
Opinie: 1

Od 23 października br. aplikacja nawigacyjna TomTom dla iPhone jest dostępna do kupienia w sklepie Apple iTunes App Store.

Oprogramowanie nawigacyjne TomTom dla użytkowników iPhone 3G i 3GS zawiera stworzoną przez Tele Atlas mapę Wschodniej Europy (w tym Polski) i jest już dostępne do pobrania na stronie http://www.tomtom.com/tomtom-app w cenie 69,99 Euro.

Podstawowe parametry techniczne aplikacji TomTom dla iPhone

Oprogramowanie nawigacyjne TomTom dla iPhone zawiera technologię TomTom IQ Routes*. Zamiast korzystać z orientacyjnych założeń dotyczących czasu podróży, technologia IQ Routes bazuje na faktycznych doświadczeniach milionów kierowców korzystających z nawigacji TomTom, aby wyznaczyć najszybsze trasy i obliczyć najdokładniejszy – w branży satelitarnej nawigacji samochodowej – czas dojechania do celu. TomTom IQ Routes pozwala kierowcom na dotarcie do wyznaczonego miejsca aż do 35% szybciej.

Ponadto, aplikacja nawigacyjna TomTom dla iPhone zapewnia rozbudowaną Bazę Radarów zawierającą sprawdzone i potwierdzone informacje o fotoradarach.
To oznacza, że kierowcy są informowani z wyprzedzeniem o fotoradarach znajdujących się na ich trasie. Zdecydowanie zwiększa to ich bezpieczeństwo oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze na ewentualnych mandatach drogowych.

Ponadto aplikacja TomTom dla iPhone zawiera:

• Oprogramowanie nawigacyjne zawierające funkcje szybkiego wyznaczania tras oraz wyraźne instrukcje głosowe
• Automatyczne wyszukiwanie nowej trasy gdy miniemy prawidłowy zakręt
• Podgląd mapy lub trasy jeszcze w czasie planowania podróży
• Najnowsze mapy Europy Wschodniej od Tele Atlas

Łatwość obsługi i możliwość personalizacji
• Interfejs użytkownika w pełni zoptymalizowany dla urządzenia iPhone
• Różne funkcje wyświetlania, w tym widok nawigacji w pionie i w poziomie
• Kolory trybu nocnego i dziennego aby zoptymalizować widok ekranu podczas zmiennych warunków oświetleniowych
• Interfejs użytkownika dostępny w 18 językach**
• Możliwość zmiany trybu widoku (możliwość wyświetlania obrazu w trybie 2D lub 3D)
• Aplikacja łatwa do pobrania z Apple iTunes App Store

Całkowita integracja telefonu i map
• Rozbudowane funkcje interfejsu Multi-Touch, który pozwala na swobodną obsługę wszystkich funkcji iPhone bezpośrednio na ekranie, np. przeglądanie, przybliżanie i oddalanie widoku mapy TomTom
• Bezpośrednia nawigacja do kontaktów w książce adresowej
• Użyteczne Miejsca i możliwość kontaktu telefonicznego poprzez iPhone

Cena i dostępność:
Regionalne aplikacje nawigacyjne TomTom są dostępne od dzisiaj dla użytkowników iPhone 3G i 3GS na stronie http://www.tomtom.com/tomtom-app

• Aplikacja nawigacyjna TomTom dla iPhone z mapami Europy Wschodniej (w tym Polski) jest dostępna w cenie 69,99 Euro.

Aby korzystać z aplikacji nawigacyjnej TomTom na iPhone 3G i 3GS niezbędne jest zainstalowanie systemu OS 3.0 a także oprogramowania iTunes na komputerze PC lub Apple Macintosh.

*TomTom IQ Routes korzysta z milionów historycznych pomiarów prędkości kierowców w całej Europie, aby obliczyć najszybszą możliwą trasę. Technologia jest oparta na pomiarach prędkości o każdej porze dnia, na każdym rodzaju dróg – od autostrad po małe lokalne drogi. Korzystanie z technologii IQ Routes pozwoli na podróżowanie szybszą nawet o 35% drogą, oszczędzając przy tym czas, paliwo a co za tym idzie pieniądze.

**Interfejs użytkownika jest dostępny w języku: katalońskim, czeskim, duńskim, brytyjskim angielskim, amerykańskim angielskim, fińskim, francuskim, niemieckim, włoskim, norweskim, polskim, portugalskim, portugalskim BR, słowackim, hiszpańskim, hiszpańskim LA, szwedzkim i tureckim.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Gerlach pisze: 2009-10-24 13:32
    W koncu mam tomtoma dla iphone w PL.. slugo przyszlo czekac, ale w koncu jest.. cena ..hm.. innej sie nie spodziewalem.. mimo wszystko warto wydac okolo 300pln
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: