VECTRA - pierwszy salon firmowy w Warszawie

Newsy
Żródło: VECTRA
Opinie: 0

1 grudnia Grupa VECTRA otworzyła swój pierwszy salon firmowy w Warszawie w Alejach Jerozolimskich. W związku z tym 4 i 5 grudnia każdy mieszkaniec stolicy, który zdecyduje się skorzystać z usług operatora, otrzyma mikołajkową ofertę. W nowym salonie firmowym na klientów czekać będzie 6 stanowisk konsultantów oraz wygodne miejsce umożliwiające zapoznanie się z telewizyjną ofertą Vectry.

Do tej pory VECTRA działała poza stolicą, m.in. w takich miastach jak Wrocław, Olsztyn, Słupsk, Zabrze, Białystok, Radom itp. W Warszawie przejęła lokalnego operatora SPRAY, spółkę notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się podpisać umowę z VECTRĄ, będą mogli wziąć udział w mikołajkowej zabawie i otrzymać nagrody. W konkursie na najlepsze hasło reklamowe będzie można wygrać telewizor LCD Hitachi o wartości 4.700 zł, a w quizie na temat firmy plecaki, maskotki i inne upominki. Warszawski Salon Firmowy Vectry zlokalizowany jest w Alejach Jerozolimskich 56 na rogu Żelaznej. Wjazd na parking od strony ulicy Żelaznej. Salon będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00 i w soboty 10:00 – 14:00.

Dodatkowo, w dniach 4 i 5 grudnia na ulicach Warszawy pojawią się przedstawiciele Vectry, którzy rozdawać będą warszawiakom ulotki informacyjne, balony i mikołajkowe słodkości.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: