W PLAY od jutra Wolność Wyboru!

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
W PLAY od jutra Wolność Wyboru!

Play oficjalnie zapowiedział na jutro swoją konferencję prasową.

Będzie można obejrzeć online tutaj - w czwartek (18.05) o 11:50.

Play zapowiada, że wraz z zaprezentowaną jutro ofertą dla klientów nadejdzie Wolność Wyboru!

Na razie nie są znane żadne szczegóły nowych fioletowych propozycji dla klientów. Rynek od dłuższego już czasu plotkuje o rezygnacji z marki UPC. Nie wiadomo jednak, czy tego właśnie będzie dotyczyć ta konferencja. PLAY mógłby na niej zaprezentować nową ofertę konwergentną, która będzie wykorzystywała już tylko jedną markę. W zeszłym roku PLAY zapowiadał, że formalne połączenie obu spółek ma nastąpić w 2023 roku, więc scenariusz rezygnacji z tzw. dual brandingu jest prawdopodobny.

PLAY dziś podał swoje wyniki za I kw. 2023 r. Można się z nimi zapoznać tutaj

Niestety chatGPT nie chciał nam pomóc w prognozowaniu, jak będzie wyglądała nowa propozycja PLAY, która zostanie zaprezentowana jutro:

Polski operator komórkowy PLAY na jutro zapowiada prezentację swoich nowych ofert pod hasłem Nadchodzi Wolność Wyboru! Czy mozesz prognozowac, jaka to bedzie oferta?

Jako model językowy, nie mam dostępu do informacji na żywo ani zdolności przewidywania przyszłości. Moje informacje kończą się w 2021 roku, więc nie mogę powiedzieć, jakie konkretne oferty operator komórkowy PLAY zaprezentuje pod hasłem "Nadchodzi Wolność Wyboru" na jutrzejszej prezentacji. Aby uzyskać te informacje, sugeruję sprawdzić oficjalne komunikaty, strony internetowe lub media społecznościowe PLAY, gdzie powinny być dostępne aktualne informacje o ich nowych ofertach.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: