W TP połączenia wideo 3G - komunikator VoIP

Newsy
Opinie: 3

Grupa TP planuje wprowadzenie nowej usługi łączącej ofertę neofon VoIP z telefonią komórkową 3G. Klienci sieci Orange będą mogli wykonać połączenie wideo ze swojego telefonu komórkowego na numer VoIP usługi neofon tp. Użytkownik neofonu będzie musiał wówczas korzystać z komputera PC i komunikatora spik. Dostępne będą również połączenia wideo z PC na telefon komórkowy. Faza testów juz się zakończyła i usługa jest gotowa do wprowadzenia. Termin jej wprowadzenia nie jest jeszcze znany.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ATieQ pisze: 2009-05-15 02:05
  :) ani ziębi ani grzeje tylko pytanie dlaczego dopiero po tylu latach TP coś takiego wprowadziło rozumiem 3 lata temu to byłoby coś ale teraz ? żadna rewelacja ....
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2009-05-15 03:40
  Brawo TP/Orange!:) Spodziewałem się, że podobną usługę wcześniej w Skype zobaczę. TP miło mnie zaskoczyła. Kolejny etap to możliwość wykonywania połączeń wideo z Neofonu do dowolnego polskiego operatora (i vice versa). Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  JK pisze: 2009-05-18 00:01
  ***ATieQ- niezły jesteś. Znaczy się, 3 lata temu tego nie było, przez ten czas NIKT tego nie wprowadził a teraz, to już bez sensu?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: