Wideo na życzenie teraz także w telewizji satelitarnej TP

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 2

Użytkownicy usług telewizyjnych TP w technologii satelitarnej zyskali dostęp do wirtualnej wypożyczalni filmów - wideo na życzenie.

Do tej pory z wideo na życzenie mogli korzystać klienci usługi telewizyjnej oferowanej w technologii kablowej (IPTV). Teraz wirtualna wypożyczalnia filmów jest dostępna również dla klientów telewizji satelitarnej, którą TP uruchomiła w październiku ubiegłego roku. Do wyboru jest kilkaset filmów wszystkich gatunków, m.in. kino familijne, komedie, filmy sensacyjne czy kryminały. Do końca roku wideoteka liczyć już będzie ponad tysiąc tytułów.

W ramach promocji, która rozpoczyna się 1 września, klienci usług telewizyjnych (zarówno w technologii IPTV jak i satelitarnej) otrzymają bezpłatny dostęp do wybranych filmów. Wśród nich znajdują się takie hity jak oscarowe „Chicago” z Catherine – Zeta Jones oraz Renee Zellweger w rolach głównych, „Frida”, czyli biograficzna opowieść o burzliwym życiu meksykańskiej malarki Fridy Kahlo (Salma Hayek), komediowy western „Sexipistols” (Salma Hayek, Penelope Cruz), dramat Woody’ego Allena „Wszystko gra” a w nim świetna Scarlett Johansson, a także propozycja dla młodych widzów - Mali Agenci 2: Wyspa Marzeń. Filmy objęte promocją będzie można za darmo oglądać do końca listopada.

Jak korzystać z wideo na życzenie w opcji satelitarnej?

Po wybraniu filmu z menu na ekranie telewizora i ściągnięciu opłaty z przedpłaconego konta, część filmu pobierana jest przez dekoder. Wtedy można rozpocząć oglądanie – w międzyczasie dekoder kontynuuje pobieranie pozostałej części filmu. Jeśli klient chce poczekać na pełne ściągnięcie filmu, może w tym czasie korzystać z telewizji.

Po całkowitym pobraniu filmu na dekoder, film można zatrzymywać lub przewijać dowolną ilość razy - jest dostępny przez 24 godziny od rozpoczęcia oglądania. Jeśli film zostanie pobrany na dekoder a klient nie rozpocznie oglądania ani go nie wykasuje, będzie on dostępny w ciągu 7 dni.

Koszty wypożyczenia filmu – podobnie jak w opcji IPTV – to od 1 zł do 12 zł. Opłaty pobierane są z przedpłaconego konta, które można doładować za pomocą karty zdrapki o wartości 10 lub 25 zł (do nabycia w salonach sprzedaży TP) bądź dzwoniąc z telefonu, na którym zarejestrowana jest usługa, na numer 0-703 900 100 – w ten sposób doładowujemy konto kwotą 9,91 zł z VAT.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-09-01 01:06
  tp niech się zajmie porządną IPTV z KABLA, a nie jakiś satelitarny substytut. Do tego porządnyl, szybki net, a nie jakieś barachło 1Mbps za 70zł!
  0
 • Users Avatars Mini
  carlo pisze: 2009-09-01 11:43
  Ale IPTV tepsa przecież udostępnia od września ubiegłego roku, teraz rozwija ofertę o VOD satelitarną którą będą mogli oferować tam gdzie drogą kablową jest to niemożliwe.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: