Zasilenia prepaidów w automatach Warszawskiej Karty Miejskiej

Newsy
Żródło: Euronet
Opinie: 4

Od lipca br posiadacze telefonów na kartę mogą doładować swoje konto w automatach sieci ASEC Warszawskiej Karty Miejskiej. To rozwiązanie umożliwiające zasilenie konta telefonów komórkowych oraz karty do rozmów międzynarodowych VoIP w systemie przedpłaconym, przygotowała firma epay Polska we współpracy z firmą ASEC S.A. operatorem Warszawskiej Karty Miejskiej,

Każdy kto posiada telefon na kartę od teraz będzie miał dodatkową możliwość zasilenia swojego konta w obecnie działających 72 automatach Warszawskiej Karty Miejskiej, rozmieszczonych w strategicznych punktach Warszawy - m.in. na stacjach metra, dworcach kolejowych i w punktach przesiadkowych. Automaty WKM, z których można korzystać przez całą dobę, zapewniają posiadaczom telefonu na kartę dostęp do doładowań elektronicznych operatorów sieci telefonii komórkowej i VoIP.
Za zasilanie swojego konta można zapłacić gotówką, kartą płatniczą, a także zbliżeniową kartą płatniczą. Rozwiązanie umożliwiające zapłatę w automacie w sposób zbliżeniowy jest pierwszym tego typu wdrożeniem w Europie.

Chcąc zasilić konto telefonu komórkowego, użytkownik powinien wybrać operatora sieci na ekranie automatu WKM, a następnie uiścić opłatę za wybrany nominał doładowania. Zasilenie konta następuje po wprowadzeniu w telefonie kodu PIN, umieszczonego na wydruku potwierdzającym dokonanie transakcji.

epay rozpoczynając współpracę w zakresie doładowań kont pre-paid z firmą ASEC, właścicielem sieci automatów Warszawskiej Karty Miejskiej, powiększył tym samym swoją sieć dystrybucji. Obecnie konto we wszystkich wiodących operatorach telefonii komórkowej można zasilić m.in. w sieci hipermarketów Real i Tesco oraz stacjach benzynowych Statoil i Lukoil poprzez terminale POS oraz bankomaty.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2010-07-15 13:29
  Nowe źródła doładowania nie odniosą pewnego sukcesu. Teraz konto doładowuje się przez internet. Nie wiem jak u innych opów, ale Era daje mi za doładowanie przez doladowania.era.pl 10% kasy więcej. Tak więc po co tracić czas na tradycyjne doładowanie?
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2010-07-15 23:40
  Ja bym nie wróżyła WKMom porażki. Jedyny problem to to, że często spotykam niedziałające, wszak nie w Wawie, ale biletu nie można kupić, ani doładować miesięcznego... Ale doładowywać konto w ten sposób niedługo będzie można też w innych miastach Polski. No, i to, co mnie ciekawi, to jakimi nominałami będzie można doładowywać. TT doładowuję online, z bonusem 10% i zazwyczaj w podwójnych doładowaniach, czyli drugie doładowanie to min.100.
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2010-07-15 23:42
  W Heyah też są podwójne doładowania, ale największy nominał, jaki można kupić sposobem tradycyjnym to 50zł. Żeby doładowywać w podwójnych większymi kwotami, trzeba to zrobić online albo w bankomacie. Jeśli będzie dowoloność wyboru kwoty doładowania i do tego system się sprawdzi- rozwiązaniu wróżę raczej sukces ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Daniel pisze: 2010-09-01 18:53
  Orange spada na psy mimo ze jestem juz ponad 4 ata i mam 3 numer u nich w eta taku jest super promocja doladuj konto za 25 za 5 dni drugie 25 zl i zgarnij 200% czyli 200 zlotych za darmo na 60 dni oplaca sie polecam ! Pozdrawiam Daniel
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: