Black Week w Plusie

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Black Week w Plusie

Z okazji zbliżającego się Black Friday sieć Plus przygotowała specjalne promocje.

Decydując się na zakup Samsunga Galaxy S10+ w sklepie internetowym operatora, można zaoszczędzić ponad 1200 zł, a wybierając LG VELVET 600 zł. Nowi abonenci zapłacą także mniej za Plus Światłowód. Z kolei użytkownicy ofert abonamentowych Plusa i Plusha, którzy aktywują serwis muzyczny TIDAL do końca listopada, otrzymają darmowy dostęp do usługi przez 12 miesięcy.

Samsung Galaxy S10+ taniej z okazji Black Friday na plus.pl

W ramach trwającego Black Week Plus obniżył cenę smartfona Samsung Galaxy S10+ o ponad 800 zł. Przy zakupie online Samsunga Galaxy S10+ do 29 listopada klienci zapłacą 299 zł na start i 36 rat po 74 zł miesięcznie za sprzęt (przed promocją 97 zł/mies.), a wybierając wariant 24 rat będzie to kwota 110 zł miesięcznie (przed promocją 146 zł/mies.). Smartfon dostępny jest zarówno w ofercie abonamentowej, jak też bez kosztów abonamentu. Do tego wybierając ten model Samsunga klienci mogą skorzystać równocześnie ze świątecznej promocji Plusa i otrzymać 400 zł zwrotu gotówki po zakupie urządzenia. 

600 zł zwrotu gotówki przy zakupie LG Velvet

LG Velvet dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej np. za 199 zł na start i 36 rat po 63 zł za sprzęt oraz 50 zł miesięcznie za abonament z 12 GB i nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami lub bez kosztów abonamentu. Z okazji Black Friday wszyscy, którzy zdecydują się na zakup LG Velvet do 5 grudnia w sklepie internetowym Plusa i zarejestrują swój zakup na stronie promocyjnej otrzymają zwrot gotówki w formie czeku BLIK w wysokości 600 zł.

Tańszy Plus Światłowód

Z okazji Black Week każdy, kto od 20 listopada do 6 grudnia wybierze ofertę Plus Światłowód będzie płacił mniej za internet. Klienci zapłacą 50 zł (zamiast 60 zł) za dostęp do sieci z prędkością do 500 Mb/s, a za Internet z prędkością do 1 Gb/s – 60 zł (zamiast 70 zł). Ceny uwzględniają rabat za e-fakturę – 10 zł/mies. Ponadto pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi Plus Światłowód są darmowe. Użytkownicy otrzymują także dodatkową kartę SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus Advanced z pakietem 5 GB za 0 zł.

Więcej szczegółów, w tym regulamin promocji, dostępne na stronie: www.plus.pl/swiatlowod/blackweek.

TIDAL przez 12 miesięcy za darmo

Wszyscy klienci abonamentowi Plusa i Plusha, którzy aktywują usługę TIDAL do końca listopada, otrzymują darmowy dostęp do serwisu muzycznego na 12 miesięcy. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z darmowej transmisji danych w aplikacji TIDAL do końca 2020 roku. By skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści MUZYKA na darmowy numer 80016. Po 12 miesiącach usługa zostanie wyłączona.

Więcej informacji o promocji w regulaminach dostępnych na stronach: www.plushbezlimitu.pl/tidal/blackfriday i www.plus.pl/tidal/blackfriday.

Poza wspomnianymi bonusami z okazji Black Friday, w Plusie trwa także świąteczna promocja ze zwrotem gotówki – 200 lub 400 zł, która obejmuje 15 modeli smartfonów: wybrane modele Samsunga oraz OPPO Reno4 Z 5G.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: