Cyfrowy Polsat - Z Internetem LTE telewizja za 0 zł

Promocje
Opinie: 5
Opinie: 5

Cyfrowy Polsat wprowadził nową promocję, dzięki której klienci przez cały okres trwania umowy na Internet otrzymają za 0 zł miesięcznie pakiet telewizyjny Mini HD.

Z nowej promocji mogą skorzystać klienci pakietów internetowych z abonamentem od 59,90 zł i umową na 24 miesiące, którzy w ciągu 7 dni od zawarcia umowy na dostęp do Internetu w Cyfrowym Polsacie zdecydują się na zakup pakietu telewizyjnego Mini HD z dekoderem HD za 49 zł (w opcji na udostępnienie) i umową na 29 miesięcy. Przez całe 24 miesiące trwania umowy internetowej opłaty miesięczne za telewizję będą wynosić 0 zł. Rabat będzie naliczany także po zakończeniu umowy na Internet przez kolejnych 5 miesięcy, jeśli w tym czasie użytkownik zdecyduje się na dalsze korzystanie z najszybszego na świecie Internetu LTE. 

Pakiet telewizyjny Mini HD za 0 zł/mies. mogą otrzymać na podobnych zasadach użytkownicy, którzy zdecydują się na ofertę Multimedialna 2w1, obejmującą pakiet 15 GB danych, router Huawei B593u i dwie karty SIM w ramach jednego abonamentu w wysokości 69,90 zł (wraz z miesięcznym czynszem za router).

Przy zakupie innych pakietów telewizyjnych i usługi Internetu LTE  klienci  Cyfrowego Polsatu mogą otrzymać rabat na usługę Internetu lub dodatkowe pakiety danych. 

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane: