Dzień Motoroli – 30 października 2001 r.

Newsy
Żródło: Motorola
Opinie: 20

Firma Motorola zorganizowała 30 października swoje tradycyjne święto – Dzień Motoroli. Firma, obecna w Polsce od dziewięciu lat, zdobyła przez ten czas szerokie grono klientów, współpracowników, partnerów handlowych i przyjaciół. To właśnie oni byli gośćmi Motoroli. 
W spotkaniu tym uczestniczyło ponad 400 osób. Całodzienny program obejmował dziesięć prezentacji, poświęconych najważniejszym problemom z dziedziny telekomunikacji oraz najnowszym osiągnięciom i rozwiązaniom oferowanym przez Motorolę. Cykl seminariów rozpoczął Ryszard Łada, Prezes Zarządu Motorola Polska, Wiceprezes Motoroli w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Jego prezentacja została poświęcona działalności Firmy Motorola w Polsce oraz kierunkom rozwoju koncernu Motorola na świecie. „Wierzymy, że nasze najnowsze produkty i usługi oraz kompleksowe rozwiązania są dowodem na to, że już teraz stoimy na progu inteligentnej przyszłości. Nasz zmieniony znak handlowy zawiera hasło „Intelligence Everywhere”, gdyż jesteśmy przekonani, że funkcjonalność wielu produktów nas otaczających zostanie znacznie rozszerzona. Pomagamy ludziom porozumiewać się, a urządzeniom komunikować się z innymi urządzeniami”- powiedział Ryszard Łada. 
Po Ryszardzie Łada głos zabrał Dyrektor Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie, Paul Hancock, który przedstawił działalność i światowej klasy dokonania polskich inżynierów. Szczegółowo o tworzeniu i roli oprogramowania mówili w swoim wystąpieniu Jerzy Foryciarz, Menadżer ds. Projektu i Wojciech Burkot, Menadżer ds. Projektu.
Najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne i przyszłe możliwości telefonów komórkowych, przedstawiła Heidi Hattendorf – Menadżer ds. Marketingu Produktu, gość z Motoroli w Wielkiej Brytanii.
Specjalnym gościem Dnia Motoroli był również pan komisarz Marcin Cabak z Komendy Stołecznej Policji, który przedstawił działanie Stanowiska Wspomagania Dowodzenia dostarczonego przez firmę Motorola. 
Zastosowaniu nowoczesnych elementów i technologii półprzewodnikowych poświęcona była prezentacja Włodzimierza Dubasiewicza, Kierownika ds. Sprzedaży. Elementy półprzewodnikowe Motoroli mają szerokie zastosowanie m.in. w telekomunikacji, motoryzacji, automatyce przemysłowej, sprzęcie medycznym i gospodarstwa domowego.
Wystąpienie Tomasza Mokrogulskiego, Dyrektora Regionalnego ds. Sprzedaży i Marketingu dotyczyło interaktywnych aplikacji w sieci telewizji kablowej. Nowe możliwości, jakie oferuje łączność szerokopasmowa mogą w niedalekiej przyszłości zmienić wykorzystanie telewizji, jako medium łączącego w sobie m.in. usługę szybkiego dostępu do Internetu, telewizji na życzenie oraz taniej telefonii. 
Różnorodność poruszanych tematów była dla uczestników seminariów doskonałą okazją do zapoznania się z szerokim wachlarzem rozwiązań i produktów tworzonych przez Motorolę.
Na towarzyszącej seminariom wystawie zaprezentowano najnowsze produkty Motoroli, między innymi telefony: Timeport 280, Timeport 260, Timeport 250, Talkabout 205, Talkabout 191, Talkabout 192, Accompli 008, V50, V100, V66, V51, V3690
Dodatkową atrakcją była prezentacja najnowszego modelu samochodu BMW z serii X - szosowo-terenowego BMW X5. W samochodzie tym znajdują się elementy elektroniczne (interfejs) firmy Motorola, umożliwiające komunikację pomiędzy telefonem a innymi układami elektronicznymi, znajdującymi się w urządzeniach sterujących.
Wieczór goście Motoroli spędzili w Klubie Babylon na uroczystej kolacji i zabawie, uatrakcyjnionej przez pokaz iluzjonistów „Metamorphosis” oraz występ zespołu „Calle Sol”, prezentującego muzykę latynoamerykańską.

Opinie:

Opinie archiwalne (20):

Komentuj

Komentarze / 20

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: