Huawei P9 - rozpakowanie pudełka (wideo)

Drukuj
Huawei P9
Huawei P9

Na filmie rozpakowaliśmy pudełko ze smartfonem Huawei P9

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P9:

 

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ben74 pisze: 2016-04-07 08:38
  Apple tak pakował już 10 lat temu. Chińczycy mocno się wzorują na amerykanach.
  2
 • Users Avatars Mini
  PiotrusPan pisze: 2016-04-07 08:43
  Przecież większość obenych smartphone'ów to kopie iPhone'a. A Huawei bije chyba wszystkich w upodobnieniu ikonek to tych z iPhone'a.
  0
 • Users Avatars Mini
  egon morski pisze: 2016-04-07 09:47
  dobre i co najważniejsze zakończone sukcesem kolejne rozpakowanie pana wojciecha. jego palce z małpia wręcz zręcznościa śmigaja po kartoniku i telefonie. trzeba mieć duze umiejetności zeby tak biegle rozkładac kartoniki.prosimy o film z zapakowaniem i odesłaniem telefonu też.
  1
 • Users Avatars Mini
  emil pisze: 2016-04-07 19:12
  Na powyższym filmie widać, że bateria leci w oczach a system wzorowany na kitkacie. Stare dobre powiedzenie cały czas obowiązuje: nie ważne co nie ważne jak huawej zawsze będzie hviwje czyli chińczyć za złotówkę
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy