Lucent liderem oprogramowania SLM

Newsy
Żródło: Lucent Technologies
Opinie: 1

Lucent Technologies poinformował, że według IDC, wiodącej firmy zajmującej się badaniami rynku, Lucent posiada największy udział w rynku oprogramowania do zarządzania poziomem usług w sieciach. Według raportu IDC w roku kalendarzowym 2000 Lucent uzyskał 20,9% udział w rynku systemów zarządzania poziomem usług dzięki przychodom ze sprzedaży oprogramowania VitalSuite. Raport przewiduje, że wartość rynku systemów zarządzania poziomem usług w sieciach wzrośnie z 360, 5 mln USD w 2000 r. do 922, 5 mln USD w 2005 r.

Oprogramowanie SLM (Service Level Management) umożliwia dostawcom usług, operatorom telekomunikacyjnym i przedsiębiorstwom optymalizację istniejącego pasma transmisyjnego przez proaktywne monitorowanie wydajności sieci oraz informowanie klientów o możliwości wystąpienia problemów zanim wpłyną one na funkcjonowanie całej sieci.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    *matthias* pisze: 2001-09-01 04:50
    Co z tego, że Lucent jest liderem tego czy owego... Dla nas ta wiadomość jest zupełnie bez znaczenia, bo Polkomtel i PTK Centertel i tak kupują stare rupiecie od Lucent. Dlatego ludzie z Polkomtela byli u Lucent na szkoleniu urządzeń PHASE... czego Lucent już dawno nie produkuje... Ale potem Polkomtel chwali się swoją siecią szkieletową... Tyle, że ta jego sieć szkieletowa to w Niemczech nie mogłaby się siecią szkieletową nazywać... Kto w XXI wieku instaluje i inwestuje w technikę PDH?! Jest to w efekcie końcowym taka droga i niewygodna "impreza" że aż strach myśleć że ktoś dzisiaj pakuje się w tą niewygodną technologię... Ale Polskę na to stać... Jak zawsze zresztą. Więcej nie piszę, oszczędzę wstydu naszym szanownym operatorom...
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: