Lucent nadal nr 1 na rynku w zakresie dostaw portów uniwersalnych

Newsy
Żródło: Lucent Technologies
Opinie: 8

Lucent Technologies poinformował, że w drugim kwartale 2002 r. utrzymał pozycję numer 1 na rynku uniwersalnych bram medialnych i systemów zdalnego dostępu, które zapewniają dostęp komutowany do sieci IP (Internetu), obsługę sieci VPN oraz usługi przekazu mowy za pomocą protokołów internetowych (Voice-over-IP). Dowodzą tego wyniki badań rynku przeprowadzonych przez dwie wiodące firmy - In-Stat/MDR oraz Synergy Research Group, Inc.


In-Stat/MDR i Synergy Research poinformowały, że Lucent utrzymał pozycję numer 1 w dziedzinie dostaw portów uniwersalnych przez szósty kwartał z rzędu - udział firmy w rynku w drugim kwartale roku kalendarzowego 2002 wyniósł 48%. Firma In-Stat/MDR poinformowała też, że Lucent zajmuje czołową pozycję w zakresie łącznych dostaw portów uniwersalnych i bram medialnych/serwerów zdalnego dostępu, również z 48-procentowym udziałem w rynku.


"Lucent utrzymuje znaczący udział w rynku portów uniwersalnych" - powiedział Jeremy Duke, założyciel i główny analityk Synergy Research Group. "Pomimo zmniejszenia nakładów na infrastrukturę usługodawcy nadal inwestują w technologię portów uniwersalnych, która pozwala zaspokoić bieżące potrzeby w zakresie usług transmisji danych, a jednocześnie stanowi solidną podstawę przyszłych instalacji do pakietowego przesyłania głosu".


"Sprawozdania z badań rynku jasno dowodzą, że Lucent jest wiodącym dostawcą bram uniwersalnych i serwerów zdalnego dostępu" - powiedziała Linda Manchester, wiceprezes i dyrektor generalny ds. bram uniwersalnych w segmencie INS (rozwiązania dla sieci stacjonarnych) Lucenta. "Klienci na całym świecie kupują nasze bramy uniwersalne i wykorzystują je do budowy sieci komutowanych, a jednocześnie przygotowują się strategicznie do wprowadzenia różnorodnych usług Voice-over-IP i VPN".

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  adminek pisze: 2002-08-27 22:25
  To jest dobtrre. podobają mi sie te rozmowy przez internet. ;-=)
  0
 • Users Avatars Mini
  marek pisze: 2002-08-27 23:09
  i co z tego ze jest numer jeden jak ludzie tego nie kupuja a sam producent musi zmienjszac zaloge
  0
 • Users Avatars Mini
  marek pisze: 2002-08-28 00:48
  o jasne z cala pewnoscia. Przeciez z tego co kiedys slyszalem to tepsa chacila zablokowac te usluge bo to niby nie zgodne z prawem...?
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-08-28 10:18
  Przy naszych oplatach za polaczenia, rozmowa internetowa byla by cudonym rozwiazaniem, ale jak na to zareaguje tepsa!???????
  0
 • Users Avatars Mini
  qbul pisze: 2002-08-28 11:15
  już zareagowała: pamiętacie jak era wprowadziła tańsze rozmowy międzynarodowe wykorzystując VoIP - ponad rok temu (o ile dobrze pamiętam dzwoniło się przez 000). TPSA zrobiła straszną awanturę, że to ona na "wyłączność" i era musiała decyzją "odgórną" decyzją wyłączyć usługę ................ precz z monopolem ......
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-08-29 13:43
  u nas pewnie tepsa na cos takiego nie pozwoli. Przeciez straciliby monopol i musieliby mniej zdzierac...
  0
 • Users Avatars Mini
  KZ12 pisze: 2002-08-30 18:44
  qbul: nieprawda jest ze Era wylaczyla usluge rozmow przez eranet (przegladnij cennik), nieprawda jest rowniez ze te rozmowy sa tanie... do reszty "komentatorow": nie pospadajcie tylko z krzesel (czy jak tam piszecie te swoje komentarzydla), TP tez korzysta z VoIP, w usludze Telekarta TP co prawda tylko, ale jednak
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2002-08-31 02:43
  Niezle rozwiazanie przy tak drogich rozmowach tel.!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: