Miasto Plusa wyróżnione

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 8

Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji uhonorowała swoim wyróżnieniem platformę internetową Miasto Plusa . Nagrodę przyznano za innowacyjne łączenie technologii internetowych i telekomunikacyjnych. 
Miasto Plusa to nowatorski, multimedialny projekt internetowy. Każdy użytkownik sieci Plus GSM posiadający dostęp do Internetu może zostać członkiem społeczności wirtualnego miasta. Można tu zbudować swój dom i na wiele sposobów kontaktować się z innymi mieszkańcami. Mieszkańcy biorą aktywny udział w licznych promocjach, konkursach, grach i wydarzeniach. Jednym z unikalnych rozwiązań zastosowanych w Mieście Plusa jest czat głosowy. Między innymi można tu także zwiedzić trójwymiarową, wirtualną wersję wystawy dzieł impresjonistów i postimpresjonistów "Od Maneta do Gauguina". Dotychczas w Mieście Plusa zamieszkało ponad 42 tys. abonentów Plus GSM, a zwiedziło je 125 tys. turystów.
Jest to już kolejna nagroda dla tego projektu. Przed kilkoma tygodniami, Miasto Plusa otrzymało nagrodę główną - "Złotą Strzałę 2001" w konkursie organizowany przez "Media i Marketing Polska".

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  PeteVine pisze: 2001-07-17 18:20
  MP jest bardzo przyjemnym miejscem, a ostatnio można nawet zdobywać punkty programu 5+ za samo odwiedzanie miasta.
  0
 • Users Avatars Mini
  ciepliX pisze: 2001-07-18 00:50
  Bajerek ciekawy ale mało przydatny
  0
 • Users Avatars Mini
  PeteVine pisze: 2001-07-18 02:48
  Dlatego tym śmieszniej wyglądają pytania zadawane zespołowi MP typu: dlaczego nie mogę się zalogować po wysłaniu SMSa z telefonu Ery...
  0
 • Users Avatars Mini
  plususer pisze: 2001-07-18 03:10
  jak powiedział ciepliX, ciekawe ale mało przydatne. Gdyby chodziło szybciej i oferowało więcej usług wirtualnie, choćby obsługa Graffiti Plus czy Dzwonki Plus czy Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta przez Miasto, to w zasadzie mógłbym omijać stronkę i mieć dostęp do moich ulubionych usług. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  gulik pisze: 2001-07-18 13:26
  do petevine: Napisz cos wiecej o tych zasadach otrzymania punktow 5+ w MP. Co konkretnie?
  0
 • Users Avatars Mini
  userMP pisze: 2001-07-18 15:46
  do gulika: Na stronie głównej MP oraz w cylindrze latającym nad miastem są zasady przyznawania punktów 5+ za obecność w mieście. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2001-07-18 18:19
  Miasto pLUSa jst bardzo przydatna usluga..., bo przeciez po co rozwijac inne uslugi scisle zwiazane z telefonia komorkowa. Proponuje, aby pLUS GSM zwiesil swa dzialalnosc na polu telefonii i zajal sie tylko wszechswiatowa siecia internetowa. pLUSowcy!!! Bardzo wam wspolczuje!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2001-07-18 18:23
  Errata:pierwsza linijka:powinno byc "jest", trzecia linijka:powinno byc "zawiesil". Problemy z klawiatura. Pozdrawiam wszystkich Komorkowcow, takze tych z pLUSa GSM. :-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: