Miss Polonia poprzez SMS w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

Sieć Era we współpracy z telewizją TVN uruchomiła numer dostępowy umożliwiający typowanie kandydatek do finału w programie "Miss Polonia".

7227 - SMS płatny 2 zł netto
Za pomocą SMS-u wysłanego pod ten numer można typować kandydatkę do finału konkursu "Miss Polonia". Format SMS-u to dwucyfrowy numer kandydata (np."01").

Zasady korzystania z numeru dostępowego umożliwiającego typowanie kandydatek do finału w programie "Miss Polonia":

 1. Za zawartość merytoryczną serwisów oraz organizację konkursów związanych z programem odpowiada TVN.

 2. Regulamin Konkursu "Wybierz Miss" jest dostępny w siedzibie TVN, na stronie telegazety TVN oraz na stronie internetowej www.onet.pl

 3. PTC odpowiada jedynie za usługi telekomunikacyjne umożliwiające realizację serwisów.

 4. Nawet jednokrotne skorzystanie z numeru dostępowego: 7227 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zarejestrowanie tego faktu oraz wykorzystywanie danych przez PTC Sp. z o.o. dla marketingowych potrzeb związanych z programem "Miss Polonia".

 5. Numer dostępowy nie może być:

  a.

  wpisany do usługi "Między nami"

  b.

  łączony z żadną akcją promocyjną prowadzoną przez PTC

 6. Ulgi dla grup abonentów na opłaty abonamentowe oraz usługi dodatkowe nie mają zastosowania do numeru dostępowego związanego z programem "Miss Polonia".

 7. W przypadku opłat za SMS, część opłaty (0,5 zł netto) wchodzi w pakiet bezpłatnych SMS-ów wg obowiązującej taryfy.

 8. Dla wszystkich abonentów biorących udział w typowaniu kandydatki do tytułu Miss Polonia (wysyłając SMS z odpowiednim formatem na numer 7227) przewidziany jest konkurs. Konkurs przewidziany jest w trybie cykli tygodniowych. Osoby z danego tygodnia będą brały udział w cotygodniowym losowaniu nagrody tygodniowej. O rodzaju i wartości wszystkich nagród decyduje wyłącznie TVN. Komisja Konkursowa wybierze numer telefonu abonenta, który musi odpowiedzieć na dodatkowe pytanie. Jeżeli odpowie poprawnie otrzymuje nagrodę. Istotą osiągnięcia sukcesu w konkursie, jest podanie prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.

 9. W konkursach związanych z programem "Ekspedycja" nie mogą brać udziału pracownicy PTC Sp. z o.o., TVN Sp. z o.o., Qubitel Sp. z o.o. i Legion Polska.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Hubi pisze: 2001-07-17 12:04
  Jeszcze zapomnieli dodać, że ten który wyśle najwięcej Sms'ów na daną kandydatkę ma z nią zagwarantowaną upojną noc po finale :-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: