Black Friday w Netii – internet światłowodowy za 40 zł miesięcznie

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Na Black Friday Netia przeceniła stacjonarny dostęp do internetu.

W ofercie dostępu do internetu z prędkością dla technologii światłowodowych do 150 Mb/s abonament jest przez 3 miesiące za darmo, a następnie kosztuje 40 zł miesięcznie. 

Przyspieszenie opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych do 300 Mb/s wiąże się z miesięczną dopłatą w wysokości 20 zł miesięcznie, natomiast zwiększenie prędkości do maksymalnie 900 Mb/s to dodatkowy koszt 40 zł miesięcznie w stosunku do ceny bazowej opcji (150 Mb/s).

W ofercie Netii dostępny jest również pakiet z analogiczną opcją dostępu do internetu (150 Mb/s) wraz z usługą TV (w wariancie z 91 kanałami, większość w HD). Pakiet jest w cenie 50 zł miesięcznie (trzy pierwsze miesiące gratis).

Ponadto Netia oferuje promocyjne warunki dostępu m.in. do pakietu TV z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA. Pakiet kanałów i serwisów PPV Polsat Sport Premium. W zależności o wybranego wariantu pakietu internetu z TV, Polsat Sport Premium przez pierwszy miesiąc lub 3 miesiące można oglądać za darmo, a następnie za 30 zł miesięcznie.

Oferta dostępna jest na stronie www.netia.pl/perfo/black-week-2018 do 26 listopada br. (poniedziałek).

Opinie:

Rekomendowane: