Nowe usługi w Mieście Plusa

Newsy
Żródło: Miastoplusa.pl
Opinie: 20

Nowości w wirtualnym Mieście Plusa.

 

Szkolenia w Mieście Plusa

W Dzielnicy Handlowej internetowego Miasta Plusa (www.miastoplusa.pl) pojawiło się wirtualne przedstawicielstwo kolejnej firmy. W nowo otwartym biurze Institute for International Research (IIR) Mieszkańcy Miasta oraz Turyści znajdą w nim ofertę szkoleń i konferencji o tematyce gospodarczej. IIIR jest największym międzynarodowym organizatorem konferencji i seminariów skierowanych do najwyższej kadry zarządzającej firm.

Biuro Institute for International Research (IIR) mieści się w jednym z biurowców Dzielnicy Handlowej - Drabina Tower, najwyższym budynku w Mieście Plusa.


Aukcja Wielkiego Serca w Mieście Plusa

 

W Mieście Plusa ruszyła pierwsza wirtualna aukcja obrazów - charytatywna Aukcja Wielkiego Serca. Podczas tego unikalnego przedsięwzięcia licytowanych będzie dwadzieścia obrazów najciekawszych współczesnych artystów polskich. Dochód z aukcji w całości zostanie przeznaczony dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 im. Jana Matejki w Krakowie.

Udział w Aukcji mogą wziąć nie tylko Mieszkańcy Miasta Plusa, czyli zarejestrowani użytkownicy platformy, ale wszyscy Internauci, którzy odwiedzą Miasto. W miejskim Ratuszu umieszczona została wystawa wszystkich dzieł wystawionych na Aukcji; również tam można zadeklarować chęć zakupu obrazu.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym uczy się prawie 400 dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Prawie połowa z nich pozostaje pod stałą opieką lekarską. Aukcja została zorganizowana przy współpracy ze Stowarzyszeniem Wielkiego Serca oraz firmą Kupuj, Sprzedaj, Licytuj (KSL). Jej finał odbędzie się 17 listopada 2001 w krakowskim Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha".

 

Kwiaty z Miasta Plusa

Dzielnica Handlowa w internetowym Mieście Plusa wzbogaciła się o ofertę nowej firmy. Nowo otwieranym obiektem jest Kwiaciarnia, w której znajdzie się internetowy serwis Poczta Kwiatowa firmy Interflora.

W Kwiaciarni zarówno Mieszkańcy (czyli zarejestrowani użytkownicy platformy Miasto Plusa), jak i Turyści czyli goście, będą mogli zamawiać i wysyłać kwiaty w dowolne miejsce w Polsce i do wielu krajów świata. Jednak wyłącznie Mieszkańcom będą dostępne specjalne, ekskluzywne propozycje. W niedalekiej przyszłości przewidywana jest integracja systemu zakupu kwiatów z usługami płatniczymi Miasta.

Hipermarket w Mieście Plusa

Jeszcze w tym tygodniu w Mieście Plusa uruchomiony zostanie wirtualny hipermarket Bestmarket.pl.

Bestmarket.pl przygotował specjalną ofertę dostępną wyłącznie Mieszkańcom Miasta. Każdy z nich może otrzymać "Kartę Mieszkańca" dającą m.in. prawo dokonywania zakupów z 6-proc. upustem oraz dostęp do specjalnego systemu obsługi klienta. W "Centrum pomocy" z pracownikami Bestmarket.pl można komunikować się np. poprzez czat.

Wprowadzenie hipermarketu na platformę Miasta Plusa to kolejny krok na drodze do stworzenia miejskiej Dzielnicy Handlowej, charakteryzującej się przede wszystkim ciekawą szatą graficzną oraz specjalną ofertą dotyczącą zakupów. Klienci mogą wybierać pośród kilkudziesięciu tysięcy różnych produktów w tym książek, płyt CD, zabawek i multimediów.

Opinie:

Opinie archiwalne (20):

Komentuj

Komentarze / 20

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: