Nowy zegarek i słuchawki Redmi

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Nowy zegarek i słuchawki Redmi

Poza nowymi smartfonami Redmi Note 13 pokazano dziś także nowy zegarek Redmi Watch 4 oraz dwie pary słuchawek Redmi Buds 5 i Redmi Buds 5 Pro.

Nowy Redmi Watch 4 ma kwadratowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,97 cala. Zegarek wyposażony jest w czterokanałowy czujnik PPG, który odpowiedzialny jest za pomiary tętna i monitorowanie poziomu tlenu we krwi. Użytkownicy mają tu do wyboru ponad 150 trybów sportowych, w tym sześć automatycznie rozpoznawanych aktywności. Dzięki Bluetooth użytkownicy zyskują możliwość odbieranie połączeń przez podniesienie ręki i stuknięcie. Nowy zegarek jest odporny na wodę (5ATM). Zastosowana tu bateria pozwala na nie przerwane korzystanie z zegarka przez 20 dni.

Słuchawki Redmi Buds 5 Pro obsługują aktywną redukcję hałasu (ANC) na poziomie do 52dB. Oferują trzy tryby ANC, tryb adaptacyjny AI i trzy dodatkowe tryby przejrzystości. Użytkownicy mogą także dostosować swoje wrażenia dźwiękowe dzięki pięciu różnym profilom EQ. Słuchawki korzystają z kodeka LDAC oraz technologii Bluetooth 5.3. Redmi Buds 5 Pro obsługują do 10 godzin ciągłego słuchania i do 38 godzin ciągłego użytkowania w połączeniu z obudową. Są one dostępne w kolorach Midnight Black, Moonlight White i Aurora Purple.

Redmi Buds 5 oferują aktywną redukcję hałasu na poziomie do 46dB. Oferują trzy tryby przejrzystości. Buds 5 umożliwiają do 10 godzin ciągłego słuchania i do 40 godzin użytkowania w połączeniu z etui. Słuchawki są dostępne w trzech kolorach: Czarnym, Białym lub Błękitnym. 

Seria Redmi Buds 5 obsługuje aplikację Xiaomi Earbuds. Za pomocą tej aplikacji można korzystać z rozszerzonej funkcjonalności, takiej jak spersonalizowana redukcja hałasu, inteligentna adaptacyjna redukcja hałasu, dostosowane dostrojenie EQ i wbudowany dźwięk otaczający.

Ceny nowiości:

  • Redmi Watch 4 - 99,99 euro,
  • Redmi Buds 5 - 39,99 euro,
  • Redmi Buds 5 Pro - 69,99 euro.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: