Orange Yes - cennik, aktywacja - nowa taryfa na kartę

Drukuj

Orange wprowadził nową taryfę na kartę Orange Yes. Oto jej wszystkie szczegóły:

Orange YES to nowa taryfa, w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0zł ze wszystkimi w Orange. W Orange YES Klienci mogą rozmawiać za darmo albo za darmo wysyłać SMS-y do wszystkich w mobilnej sieci Orange nawet, jeśli stan środków z doładowań na koncie wynosi 0 zł. Jedynym warunkiem jest utrzymywanie aktywnego konta na rozmowy wychodzące. W przypadku usług 0zł/minuta w Orange i 0zł/SMS w Orange czas ważności konta jest liczony zgodnie z wartością doładowania. Usługi wykluczają się z promocją Konto Ważne Rok.

Aby włączyć wybraną usługę - 0zł/minuta w Orange albo 0zł/SMS w Orange należy wysłać SMS o treści: MINUTY albo SMSY pod numer 131. Pierwsza aktywacja wybranej usługi jest bezpłatna. Każda zmiana wyboru bądź ponowne włączenie usługi (jest to konieczne, gdy klient straci możliwość wykonywania połączeń, doładuje się i znowu ma aktywne konto) kosztuje 2,90 zł z VAT. Koszt SMS-a wynosi 0,15 zł z VAT.

Oprócz tego klienci Orange YES mają do dyspozycji usługi dodatkowe, umożliwiające darmowe połączenia nawet przy nieaktywnym koncie: Rozmowy bez limitu w sieci, SMS-y bez limitu w sieci, SMS-y bez limitu do wszystkich w sieci. Są one również dla tych, którzy szukają rozwiązań bez limitów, ale jednocześnie chcą korzystać z promocji Konto Ważne Rok.

W ofercie są też dostępne popularne usługi z portfolio Orange na kartę: Masz za Staż, Skarbonka, Kredyt, Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę. Wkrótce dostępne będą również pakiety internetowe.

Aby skorzystać z Orange YES wystarczy mieć kartę SIM z dowolną taryfą Orange na kartę lub kupić starter, a następnie wysłać SMS o treści YES pod numer 1010. Zmiany taryfy można dokonać także wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*90# i wciskając klawisz połączenia – operacja jest bezpłatna.

Dostępne usługi:

Rozmowy bez limitu do wszystkich w mobilnej sieci Orange przez 31 dni, cena usługi to 9zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 441.

SMS-y bez limitu do wszystkich w mobilnej sieci Orange przez 31 dni, cena usługi to 6zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 541.

SMS-y bez limitu do wszystkich sieci przez 31 dni, cena usługi to 10zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 641.

Jeżeli nie korzystasz z żadnej z powyższych usług za minutę rozmowy zapłacisz 29gr, za SMS-a -15gr, za MMS – 20gr, a za 100kB - 12 groszy.

Podstawowe stawki cennikowe przedstawia poniższa tabela:

Ocena: 31 głosów Aktualna ocena: 6
Drukuj



Komentarze / 74

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    bardzo pisze: 2013-09-27 18:23
    Dobre
    -4
  • Users Avatars Mini
    asf pisze: 2013-09-27 18:25
    Za 9 zł do wszystkich w Orange przez calusieńki miesiąc.... Oni naprawdę posnęli w tym Orange. Nie analizują ofert innych operatorów? Dlaczego niema opcji za doładowanie darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe i nie przez 31dni tylko przez okres ważności na wychodzące?
    8
  • Users Avatars Mini
    asf pisze: 2013-09-27 18:27
    I co to za wymuszanie zakładania konta na orange online? Kodem nie da się tej taryfy włączyć?
    -7
  • Users Avatars Mini
    francuska żenada pisze: 2013-09-27 19:16
    nic więcej jak francuska żenada
    3
  • Users Avatars Mini
    holk pisze: 2013-09-27 19:49
    nowy prezes nowa beznadziejna usługa, Bruno dziękujemy:)
    6
  • Users Avatars Mini
    Ja pisze: 2013-09-27 22:23
    żałosna oferta , 29gr za minutę.... Virgin od ponad roku daje minutę za 19gr, a konto ważne 1 rok od doładowania. Orange wkrótce spada na 3 miejsce w PL a za 2-3 lata Play ich wyprzedzi
    -1
  • Users Avatars Mini
    YYYYYYYYY pisze: 2013-09-28 07:41
    Ż A Ł O S N A O F E R T A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    4
  • Users Avatars Mini
    skala91 pisze: 2013-09-28 11:03
    nom :/ orange zaczyna kampanie ktora ma chyba na celu pozbycia sie swoich klientow.. w play jest taryfa 0 zl za rozmowy i smsy w sieci, bez ograniczen, w plusie jest oferta - placisz za pierwszego smsa do sieci, raszta za darmo do konca dnia, w t-mobile nie wiem jak to wyglada, ale inne sieciowki rowniez oferuja lepsze promocje, a orange, ekh, nie wiem czemu to idzie w takim kierunku..
    1
  • Users Avatars Mini
    Piotr pisze: 2013-09-28 11:05
    Orange jak Jarosław Kaczyński, jak się odezwie to poparcie spada.
    -12
  • Users Avatars Mini
    gość pisze: 2013-09-28 11:57
    Rozmowy w sieci Orange są free przez okres ważności doładowania nie trzeba włączać pakietu. a na taryfę YES przechodzisz sms jak na wszystkie inne taryfy... nie trzeba nigdzie się logować. tak to jest jak się jest nie doinformowanym...
    9
  • Users Avatars Mini
    asf pisze: 2013-09-28 13:00
    @gość Tak to jest jak redaktor gsmonline przekazuje takie wiadomości czytającym chciałeś powiedzieć. Jak masz jakieś szczegóły to napisz. Moim zdaniem Orange się cofa.
    2
  • Users Avatars Mini
    gosc2 pisze: 2013-09-28 13:10
    Rozmowy w orange za free ...Do konca waznosci konta bo po uplywie 31dni pakiet sie automatycznie odnawia za kolejne 9zl , oile sie ma tyle nakoncie
    3
  • Users Avatars Mini
    Norman pisze: 2013-09-28 13:42
    Ta firma mnie dobija. Stworzyli sami dla siebie bezkonkurencyjną konkurencję. Oferta żadnego operatora nie może się nawet równać z Nju. A samo Orange kpi z klientów. Darmowe rozmowy z Orange. 10 lat temu to byłby hit lecz teraz to standard. Mam nadzieję, że Orange padnie. Jak to się nazywało Idea to było coś. Teraz to tylko syf.
    6
  • Users Avatars Mini
    sumka87 pisze: 2013-09-28 14:01
    Mam telefon na dwie karty. Drugą kupiłam w Play i za 29zł miesięcznie mogę wisieć na telefonie ile chce i dzwonić gdzie chce bez zastanawiania się w jakiej jest sieci. W Orange włączyłam rok ważności konta i niech się ciągną ze swoimi durnymi pakiecikami. Jak tylko wszyscy się przestawią na mój nowy numer to po 14 LATACH WYWALAM KARTĘ Z ORANGE. Zastanawiam się tylko do którego kontenera. I skończą się głupie telefony telemarketerów z ofertami laptopów po 4 tysie!
    6
  • Users Avatars Mini
    sunwoj pisze: 2013-09-28 16:11
    dlaczego nie przenioslas numeru po 14 latach :) przeciez to za free :)
    4
  • Users Avatars Mini
    Lisu pisze: 2013-09-28 18:29
    Heyah z Dniówkami kładzie ich na łopatki.
    4
  • Users Avatars Mini
    asf pisze: 2013-09-28 18:31
    Z tego co czytam gdzie indziej to ta oferta wygląda trochę inaczej, pan redaktor raczył niedokładnie ją opisać.
    6
  • Users Avatars Mini
    asf pisze: 2013-09-28 18:37
    @sumka87 Obawiam się że jak trochę poużywasz playa to się rozczarujesz, tanio=byle jak. Głównie doskwierają "zakłócenia" w połączeniach głosowych. Wiem bo miałem, używałem, w różnych miejscach - było to samo. Co do Orange masz rację - oni trochę przysnęli. Gonią konkurencję ale słabo im to idzie - taka polityka firmy z Paryża, muszą to realizować. Ja wolę płacic nieco więcej ale rozmawiać, słyszeć wszystkie słowa, żeby mnie nie rozłączało itd. Play niestety odstaje od W3, a odkąd spadły MTRy i asymetria - będzie coraz gorzej.
    5
  • Users Avatars Mini
    pabloki pisze: 2013-09-28 19:07
    orange pomyliło nazwe taryfy , prawidłowa nazwa to orange DNO.
    2
  • Users Avatars Mini
    sumka87 pisze: 2013-09-28 19:46
    Przenieść można tylko numer zarejestrowany. Z lenistwa. Trzeba by odwiedzić salon Orange.
    0
  • Users Avatars Mini
    sumka87 pisze: 2013-09-28 19:51
    Mam Play od ponad miesiąca. Odbiera bardzo dobrze nawet w samochodzie (choć może gdzie indziej jest inaczej). Nie chce robić im reklamy po prostu jestem zadowolona.
    2
  • Users Avatars Mini
    babeo pisze: 2013-09-28 20:51
    na telepolis.pl podali inne warunki, przy rezygnacji z RWK można mieć wewnątrz sieci za darmo.
    3
  • Users Avatars Mini
    Jack Frostbite pisze: 2013-09-28 21:06
    Wyjątkowo żenujący, niesprawdzony i bardzo niepełny news. Zawsze miałem GOL za coś lepszego od playpolis.pl a tu taka żenua.
    8
  • Users Avatars Mini
    asf pisze: 2013-09-29 14:21
    A pan autor redaktor Piechocki głosu nie zabierze? Trochę inne wersje można gdzie indziej przeczytać o tej taryfie.
    5
  • Users Avatars Mini
    Gul pisze: 2013-09-29 22:50
    Oj tragedia. Pojawiają się nowe newsy tego samego autora, ale ten nie doczekał się żadnego uzupełnienia ani sprostowania. Czy to znaczy, że gsmonline.pl pikuje w dół z jakością?
    1
  • Users Avatars Mini
    mr. ja pisze: 2013-09-29 23:34
    poje**o ich z tą oferta niuu lepsze
    1
  • Users Avatars Mini
    to ten pisze: 2013-10-24 12:14
    E ja nie musiałem sie logować
    0
  • Users Avatars Mini
    siwy pisze: 2014-01-20 21:01
    jak z tego wyjsc
    0
  • Users Avatars Mini
    czang pisze: 2014-02-27 10:35
    Jebać orange,użytkownik tego syfu ostatnie miesiące.
    1
  • Users Avatars Mini
    europolitan pisze: 2014-02-28 19:58
    Powinni dać od razu darmowe rozmowy i smsy w orange przez cały okres ważności konta. Bez wybieranie jedno,albo drugie, a do tego smsy poza orange za max 9zł i rozmowy za max 29zł. W play jest dokładnie taka oferta. *163*9#. Jeszcze jest druga oferta, że konto jest na 50dni ważne po doładowaniu za min 5zł, a do tego internet 100mb + smsy do wszystkich sieci + rozmowy w play za 14zł, lub za 21zł 1gb internetu i rozmowy za 9gr ( wszędzie poza play). Oczywiście reszta jak w niższym pakiecie za 14zł. Kod *163*10#, a potem *111*402*1# - za 14zł, lub *111*403*1# za 21zł.
    0
  • Users Avatars Mini
    europolitan pisze: 2014-02-28 20:12
    Ja na play nie narzekam, bo mają najlepsze pakiety smsów i tani internet. Za 7zł smsy do wszystkich sieci to nie za 6 tylko do ołencz.
    0
  • Users Avatars Mini
    nick pisze: 2014-03-10 17:17
    taki jak normalnie bez gadania
    1
  • Users Avatars Mini
    saszka1 pisze: 2014-03-14 12:15
    czy doładowanie konta nowe powoduje kumulację ze stanem konta w orange yes
    1
  • Users Avatars Mini
    zibi pisze: 2014-04-11 13:22
    Oferta byłaby dobra, ale moi znajomi już zmienili orange na innych operatorów. A więc nie uśmiecha mi sie gadać z nimi za 29gr.\min. Za póżno te oferty, chytry 2 razy traci.Na szczęście My mamy wybór :)))
    1
  • Users Avatars Mini
    distefano pisze: 2014-04-13 12:24
    Przy doładowaniu konta za 50 zł ważność konta tylko 50 dni !! na rozmowy wychodzące. Dlaczego nie jest 90 dni ? To jest pytanie dla operatora sieci ORANGE. Czy to nie jest oszustwo?
    1
  • Users Avatars Mini
    Kamil pisze: 2014-04-15 22:55
    Masakra kiedyś nie sądziłem że zmienie sieć a tu Yes to beznadzieja ja mam płacić 9zł za rozmowy z sieci do sieci plus 6zł za smsy do swojej sieci czyli 15zł miesięcznie za to by z sieci do sieci jak w play mam to zupełnie za darmo :-) orange to totalne dno zostali w tej sieci chyba sami starsi ludzie co się nie znają WIELKI MINUS DLA ORANGE
    3
  • Users Avatars Mini
    jusia pisze: 2014-04-16 15:42
    masakra z tym orange po 5 dniach nie miałam kasy na koncie mimo ze nigdzie nie pisałam ani nie dzwoniłam
    1
  • Users Avatars Mini
    monika pisze: 2014-04-16 23:52
    Jusia dam ci rade nie majacz bo cię znam
    -1
  • Users Avatars Mini
    Kasziro pisze: 2014-04-17 13:27
    orange widzę potrafi tylko w reklamach zachęcać do swoich "pseudofantastycznych" ofert a haczyki ukrywa głęboko w regulaminie. jak za darmo to za darmo miało być aby ważne konto wychodzące a nie jakieś 9zł co 31 dni pobierać - żałosne. wszystkie ich nowe oferty i promocje są nic nie warte - idea przynajmniej miała darmowe weekendy za doładowania no ale to jest orange...
    0
  • Users Avatars Mini
    mirka pisze: 2014-04-22 10:18
    Oki moze i macie racje.Ja mam dla Was proste rozwiazanie.Po prostu nie korzystajcie z usług Orange i po sprawie.Jak inni operatorzy sa tacy ekstra.Ja mam orange juz ponad 6 lat Plan ORANGE ONE I jestem bardzo zadowolona i uwerzcie mi nigdy nie zabrano mi kasy z konta bezpodstawnie.Chocby 1 gr. Miałam rózniez nr w t-mobile i tam jest masakra.Z racji tego ze mnie oszukiwali i okradali napisałam pismo co o nich sadze,poczekałam do konca umowy i zakonczyłam współprace i jestem po prostu spokojniejsza.Po co denerwowac sie rzeczami na które nie maie wpływu? Jak ktos tu słusznie napisał ; MAMY WYBÓR! Więc po prostu z nieo skorzystajcie i przestańcie sie denerwowac;)
    1
  • Users Avatars Mini
    Malwinka pisze: 2014-04-30 15:29
    a mi się podoba kupie pakiet za 10 i mam nielimitowane wolę być w orange bo wszyscy są ;)
    -2
  • Users Avatars Mini
    Malwinka pisze: 2014-04-30 15:29
    a mi się podoba kupie pakiet za 10 i mam nielimitowane wolę być w orange bo wszyscy są ;)
    0
  • Users Avatars Mini
    jan pisze: 2014-05-12 17:44
    Orangi tak to jak zwykle u nich, ofertę tak zamotali że trudno to wszystko ogarnąć. Na ich stronie brak jasnych warunków tylko linki do regulaminów. Szkoda czasu, poszukam czegoś innego
    1
  • Users Avatars Mini
    Ania pisze: 2014-05-26 13:24
    właśnie przejechałam się na ofercie Yes. W regulaminie zamieszczonym pod tą promocją, zakładka,,dokumenty''pisze jasno, że usługa ważna jest jak długo aktywne są połączenia wychodzące.Jak zwykle doładowałam konto za 50 zł.Zawsze te doładowania przedłużały mi ważność konta na 3 m-ce. a tu zonk! zamiast 90 dni przedłużyło mi tylko na 50! Oczywiście zero o tym wzmianki w regulaminie, w obsłudze klienta poinformowano mnie o jeszcze innym regulaminie z opłatami , o którym oczywiście w tym pierwszym nie było wzmianki.
    4
  • Users Avatars Mini
    oszukany pisze: 2014-06-03 21:49
    nie polecam ważność konta zależna od doładowania 1zł za1dzień czyli za 50zł -50 dni czyste draństwo
    2
  • Users Avatars Mini
    ALA M pisze: 2014-06-07 08:31
    Witam wczoraj doladowalam konto wartoscia 50zl i jestem zaskoczona waznoscia konta wazne tylko 50 dni .Panie Prezesie 31dni kosztuje 9zl to mam pytanie gdzie powedrowala reszta moich srodkow.Jestem z Wami 8 lat a moze to zadlugo i czas zmienic operatora.ZEGNAM
    3
  • Users Avatars Mini
    anna pisze: 2014-07-21 21:50
    dobry pakiet moge gadac z chlopakiem teraz ile chce
    0
  • Users Avatars Mini
    dagmar pisze: 2014-07-30 18:03
    oszuści na maxa obcy kapital w Polsce ludzi maja za gówno
    2
  • Users Avatars Mini
    SPIRYT pisze: 2014-07-31 07:59
    Podstępne oszustwo.Ważność doładowania liczona w/g zasady 1zł na dzień czyli 100zł 100dni, 50zł 50dni itd.,czas najwyższy odejść od tych krętaczy.
    3
  • Users Avatars Mini
    SPIRYT pisze: 2014-07-31 07:59
    Podstępne oszustwo.Ważność doładowania liczona w/g zasady 1zł na dzień czyli 100zł 100dni, 50zł 50dni itd.,czas najwyższy odejść od tych krętaczy.
    2
  • Users Avatars Mini
    Orange to kretacze pisze: 2014-08-02 00:06
    Masakra mi w Orange one zabrali za Nie doładowanie konta 300 zł które miałam. Spóźnił am sie tylko dwa dni i kasa przepadła.Zlodzieje nie polecam Orange
    2
  • Users Avatars Mini
    Orange to kretacze pisze: 2014-08-02 00:08
    Orange to kretacze
    2
  • Users Avatars Mini
    Orange to kretacze pisze: 2014-08-02 00:10
    Mogli mi zabrać 25 zł a nie 300 zł czysty interes dla tych złodzieji
    3
  • Users Avatars Mini
    Orange to kretacze pisze: 2014-08-02 00:14
    w t mobile można przez miesiąc nie doładować konta i nic nie przepada a w orange tydzień i koniec wszystko przepadnie
    2
  • Users Avatars Mini
    Orange to kretacze pisze: 2014-08-02 00:15
    Orange to najgorsza sieć z jaką się spotkałam masakra
    2
  • Users Avatars Mini
    Lirnisa pisze: 2014-08-07 12:01
    Orange jest do niczego . Chciałam przejść z orange POP do Yes nie dość, że straciłam pakiet esemesów który miałam ważny do końca sierpnia to na dodatek kiedy chciałam kupić go drugi raz już w nowej taryfie to przyszedł mi esemes , że usługa jest chwilowo niedostępna ... nie dość , że nie dostałam pakietu to pobrało mi pieniądze z konta . Ale to nie wszystko , niby darmowe minuty lub esemesy to bzdura jeśli masz coś na koncie to i tak ci to zabiorą mimo , że masz włączoną usługę ,pieniądze ze skarbonki też szlak trafił...
    2
  • Users Avatars Mini
    Tomek pisze: 2014-09-04 15:38
    najlepsza taryfa w orange na karte
    -1
  • Users Avatars Mini
    edytka 23 pisze: 2014-09-15 21:04
    fajny ten orange internet jeszcze lepszy szkoda ze już koniec tego neta za 6 zl na 60 dni
    0
  • Users Avatars Mini
    jarek pisze: 2014-09-29 08:51
    Wszyscy pisza roznie o orange ja mam w orange pop i tez widze wady tej sieci,sam zastanawiam sie nad zmiana sieci.To co napiala Lirnica ...o zgrozo to sie do sadu nadaje.To normalne oszustwo-jesli to co napisala jest prawda.
    1
  • Users Avatars Mini
    pn pisze pisze: 2014-10-28 14:08
    jak wyjść z yes i wrócić do orange go
    2
  • Users Avatars Mini
    czarnaxd pisze: 2015-01-04 14:16
    To wszystko to jest masakra. Kupiłam Orange SMART gdzie miały być rozmowy i SMS w tanich pakietach i pakiet internetu za parę groszy oraz Facebook za darmo. Wyszło z tego że musiałbym płacić 20zl miesięcznie za SMS i rozmowy. Nie ma internetu za grosze w pakiecie i nie mam darmowego Facebooka. To jest oszustwo wszyscy moi znajomi polecają mi play i tez się zastanawiam nad zmianą albo przeniesieniem numeru do play są tam lepsze warunki niż tu. A w Orange jestem 10 lat około... masakra
    0
  • Users Avatars Mini
    czarnaxd pisze: 2015-01-04 14:16
    To wszystko to jest masakra. Kupiłam Orange SMART gdzie miały być rozmowy i SMS w tanich pakietach i pakiet internetu za parę groszy oraz Facebook za darmo. Wyszło z tego że musiałbym płacić 20zl miesięcznie za SMS i rozmowy. Nie ma internetu za grosze w pakiecie i nie mam darmowego Facebooka. To jest oszustwo wszyscy moi znajomi polecają mi play i tez się zastanawiam nad zmianą albo przeniesieniem numeru do play są tam lepsze warunki niż tu. A w Orange jestem 10 lat około... masakra
    0
  • Users Avatars Mini
    klaudia pisze: 2015-01-06 15:41
    pod jaki nr wykupić nata?
    -1
  • Users Avatars Mini
    daieloo pisze: 2015-01-09 09:00
    Jak można włączyć pakiet minut do wszystkich sieci w taryfie yes proszę o kod
    0
  • Users Avatars Mini
    Sandra pisze: 2015-06-01 20:53
    Te orange jest pojebane. Zmieniłam taryfę i proszę złodzieje ukradli mi esemesy które dopiero dzisiaj kupiłam. Miały być ważne do końca czerwca żal. Teraz mam orange yes chcemy kupić esyi wyskakuje mi usługa nie dostępna a z konta kasa wyfruneła. Złodzieje.
    2
  • Users Avatars Mini
    doza pisze: 2015-07-03 08:50
    Mam problem żeby włączyć minuty do orange zawsze korzystam z tej usługi1000 minut na numer 441 a dzisiaj mi nie działa co się dzieje.
    0
  • Users Avatars Mini
    orange pisze: 2015-07-10 10:07
    hej
    -1
  • Users Avatars Mini
    Kiki pisze: 2015-07-12 09:12
    Jestem strasznie zdenerwowana poniewaz jestem w orange yes i dostalam kod*110*55*1#na nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 6zl . Postanowilam go wlaczyc i okazalo sie ze jak nie ma smsow tak srodkow na kacie .. kiedy zadzwonilam na nr podany wyzej pokazala mi sie informacja ze usluga jest wazna w innych taryfach orange i ze mam zmienic taryfe i ponownie wlaczyc pakiet . Przepraszam bardzo w takim razie za co zapłaciłam .???
    2
  • Users Avatars Mini
    tt pisze: 2015-07-23 18:51
    a jak ma orange smart na karte tez bedzie
    0
  • Users Avatars Mini
    jaska pisze: 2015-08-21 23:09
    Ja mialem taka sytucje ze doladowalem konto o 20.00 za 30.00zl a rano nie bylo ani pieniedzy ani wykupionych pakietow ktore chcialem wykupic rozplynelo sie.Polecam Play
    -2
  • Users Avatars Mini
    u_orange pisze: 2015-11-09 11:27
    W Yes przy doładowaniu konta za 50 zł ważność konta tylko 50 dni !! na rozmowy wychodzące. Dlaczego nie jest 90 dni tak jak miałem w POP ? To jest pytanie dla operatora sieci ORANGE. Przecież to jest oszustwo nadające się do sądu. NA POCHYBEL DLA ORANGE
    2
  • Users Avatars Mini
    nnn pisze: 2015-11-29 17:28
    jak włączyć roaming w orange yes
    0
  • Users Avatars Mini
    sterydziu pisze: 2016-01-15 21:17
    Mnie te dziady i kręty wkó....ą nie mogę przenieść numeru ani wyłączyć pinu KUR.Y JEB..E SZMA.Y ZŁODZIEJE
    0
  • Users Avatars Mini
    Fanatyk17 pisze: 2016-01-19 09:22
    A ktos może wytłumaczyc mi czemu gdy wykupuje sms za10 zl do wszystkich bez limitu to i tak po czasie troche mniejszym niz rok wylaczaja mi numer i musze doładowywac za minimum 25 zl ? Beznadzieja jak dzwonilem do informacji to mowia ze mam cos wlaczone i nie da sie tego wylaczyca juz z 5 rax wylaczaja mi numer...
    0
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy