Pakiet internetowy w prepaidach Orange - 6 GB za 6 zł na 60 dni

Drukuj

Orange przygotował świetny wakacyjny pakiet internetowy w ofertach na kartę. Oferta to 6 GB za 6 zł na 60 dni. Aby go aktywować wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 260 (koszt zgodny z taryfą).

Z Pakietu  internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także  abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski.  .
Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio  dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Pakiet można włączyć także za pośrednictwem  strony www.orange.pl,  Biura Obsługi Klienta pod numerem *100 lub kontaktując się z  Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500. Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin.
Aby sprawdzić, jaką część pakietu mamy jeszcze do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, wystarczy wysłać SMS o treści SALDO pod numer 260. Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 28 czerwca br. do 31 sierpnia br.

 

Reklama:

 

Ocena: 9 głosów Aktualna ocena: 9
DrukujKomentarze / 16

Dodaj komentarz
  • Huawei w zeszłym roku sprzedał na całym świecie ponad 106 mln smartfonów. Globalnie ten producent zajmuje trzecią pozycję na rynku producentów smartfonów. Jego seria P bije rekordy popularności, a długoterminowym celem jest pozycja numer 1. 

  • Rzeczywistość wirtualna to przyszłość domowej rozrywki… dość daleka przyszłość, gdyż na komputerowy zestaw VR trzeba wydać blisko 10 tysięcy złotych. VR od Samsunga jest tańsze i bardziej przystępne. W najnowszym numerze redakcja magazynu Stuff sprawdziła, co może nam zaoferować.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy