Pakiet internetowy w prepaidach Orange - 6 GB za 6 zł na 60 dni

Drukuj

Orange przygotował świetny wakacyjny pakiet internetowy w ofertach na kartę. Oferta to 6 GB za 6 zł na 60 dni. Aby go aktywować wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 260 (koszt zgodny z taryfą).

Z Pakietu  internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także  abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski.  .
Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio  dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Pakiet można włączyć także za pośrednictwem  strony www.orange.pl,  Biura Obsługi Klienta pod numerem *100 lub kontaktując się z  Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500. Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin.
Aby sprawdzić, jaką część pakietu mamy jeszcze do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, wystarczy wysłać SMS o treści SALDO pod numer 260. Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 28 czerwca br. do 31 sierpnia br.

 

Reklama:

 

Ocena: 9 głosów Aktualna ocena: 9
DrukujKomentarze / 16

Dodaj komentarz
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy