Pakiet internetowy w prepaidach Orange - 6 GB za 6 zł na 60 dni

Drukuj

Orange przygotował świetny wakacyjny pakiet internetowy w ofertach na kartę. Oferta to 6 GB za 6 zł na 60 dni. Aby go aktywować wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 260 (koszt zgodny z taryfą).

Z Pakietu  internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także  abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski.  .
Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio  dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Pakiet można włączyć także za pośrednictwem  strony www.orange.pl,  Biura Obsługi Klienta pod numerem *100 lub kontaktując się z  Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500. Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin.
Aby sprawdzić, jaką część pakietu mamy jeszcze do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, wystarczy wysłać SMS o treści SALDO pod numer 260. Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 28 czerwca br. do 31 sierpnia br.

 

Reklama:

 

Ocena: 9 głosów Aktualna ocena: 9
DrukujKomentarze / 16

Dodaj komentarz
  • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

  • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy