Porównanie zdjęć ze smartfonów Huawei P10, Samsung Galaxy S8+, iPhone 7 Plus oraz LG G6

Drukuj

Porównaliśmy zdjęcia ze smartfonów Huawei P10, Samsung Galaxy S8+, iPhone 7 Plus oraz LG G6.

Jeśli chcecie zamówić Samsunga Galaxy S8 w przedsprzedaży to możecie to zrobić tutaj

Oryginały zdjęć są dostępne po kliknięciu.

Zdjęcie nr 1

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 2

Huawei P10

​Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 3

Huawei P10

​Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 4

Huawei P10

​Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 5

Huawei P10

​Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 6

Huawei P10

​Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 7

Huawei P10

​Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 8

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 9

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 10

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Zdjęcie nr 11

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

iPhone 7 Plus

LG G6

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P10, Samsung Galaxy S8+, LG G6:

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P10:

Inne informacje na temat smartfonu LG G6:

Inne informacje na temat smartfonu Samsung Galaxy S8+:

Inne informacje na temat smartfonu iPhone 7 Plus:

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 6
Drukuj



Komentarze / 9

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    nave pisze: 2017-04-03 11:45
    P10 podbija bardzo kontrast
    2
  • Users Avatars Mini
    tim pisze: 2017-04-03 12:58
    Zgadza się... na pierwszy rzut oka wygrywa P10 ale wnikliwe porównanie pokazuje że P10 słabo sobie radzi przy Samsungu... Dziwi mnie ,,dziwna jakość" LG... G5 w wielu sytuacjach ,,zjadała" Samsunga S7 na śniadanie...
    1
  • Users Avatars Mini
    Master pisze: 2017-04-03 13:09
    Dla mnie kurde wszystkie sa takie same, tzn jest to juz taki poziom, ze nie czuje roznicy. A jakby mi ktos nagle zaczal tlumaczyc ze zdjecie dwa jest lepsze od zdjecia cztery bo... to bym do diabła wysłał.
    0
  • Piechocki 2013
    wojciech.piechocki pisze: 2017-04-03 13:45
    @Master...dam Ci rade...sciagnij sobie zdjecia z kosciolem ...po kliknieciu...zrob podglad 100%..popatrz na napis na kosciele...to samo zrob z lego...popatrz na twarz policjanta....itd...w garazu popatrz na znak zakazu
    -1
  • Users Avatars Mini
    Bernard pisze: 2017-04-03 23:11
    No cóż... LG G6 i... fotki są najlepsze. Szczegóły są najlepsze. Kościoły i PKiN są najbardziej przekonywujące.
    -1
  • Users Avatars Mini
    joh pisze: 2017-04-04 07:57
    dla mnie s8 lub lg g6. reszta też ok, ale odstaje trochę od tej dwójki.
    -1
  • Users Avatars Mini
    moplefan pisze: 2017-06-29 23:54
    moim zdaniem samsung dodaje nieco kolorów, tak żeby zdjęcie było przyjemniejsze dla oka
    0
  • Users Avatars Mini
    moplefan pisze: 2017-06-29 23:54
    moim zdaniem samsung dodaje nieco kolorów, tak żeby zdjęcie było przyjemniejsze dla oka
    0
  • Users Avatars Mini
    Mess pisze: 2017-08-05 08:30
    Popatrzcie na szczegóły, ipony najlepiej sobie radzi, potem galax.
    0
  • Design dla Huawei jest ważny od wielu lat. Producent wydaje ogromne kwoty na projektowanie wyglądu swoich urządzeń. 

  • Nasze smartfony z dnia na dzień gromadzą w swojej pamięci coraz więcej prywatnych, ważnych danych. Zwykle się nad tym w ogóle nie zastanawiamy. Listy kontaktów, zdjęcia, ale także aplikacje społecznościowe i bankowe – te dane nie mogą trafić w niepowołane ręce i Huawei P9 lite 2017 o to zadba znacznie skuteczniej od innych smartfonów. 

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy