Redmi Note 8 Pro w Polsce za 1099 zł

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Redmi Note 8 Pro w Polsce za 1199 zł

W Katowicach trwa prezentacja smartfonu Redmi Note 8 Pro.

Wiemy już, że Redmi Note 8 Pro będzie dostępny w Polsce w wersji 6 GB + 128 GB w cenie 1199 zł.

Wersja 64 GB będzie kosztowała 1099 zł.

Redmi Note 8 Pro dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: szarym (Mineral Gray), białym (Pearl White) oraz zielonym (Forest Green).

Flash Sale rozpocznie się 30 września od godz. 10.00 na mi-home.pl oraz 3 października na mi-store.pl, również od godz. 10.00. Przedsprzedaż będzie trwała od 4 do 10 października w autoryzowanych salonach Mi Store i na mi-home.pl oraz w sieci RTV EURO AGD, x-kom i Media Expert.

Redmi Note 8 Pro będzie dostępny w regularnej sprzedaży od 11 października w autoryzowanych salonach Mi Store w całym kraju i na mi-home.pl oraz w sieci RTV EURO AGD, x-kom, Media Expert, Media Markt, Neonet i Komputronik. Telefon będzie dostępny również w ofercie operatorów mobilnych Orange i Plus.

W Katowicach zaprezentowana została również żarówka Mi LED Smart Bulb, która będzie dostępna w zestawie w dwóch kolorach w cenie 149 zł.

Mi LED Smart Bulb dostępna będzie w zestawie od października w cenie 149 zł. Pakiet będzie zawierał białą i kolorową żarówkę.

Pełna specyfikacja Redmi Note 8 Pro jest dostępna tutaj

Redmi Note 8 Pro ma cztery aparaty fotograficzne. Główny ma 64 MP. Funkcja Super Pixel 4 w 1 łączy cztery piksele w jeden o wielkości 1.6μm. W Redmi Note 8 Pro jest także obiektyw szerokokątny 8MP o polu widzenia 120°, 2MP aparat makro oraz 2MP do tworzenia głębi ostrości.

Z przodu smartfonu znajduje się sensor o rozdzielczości 20 MP.

Redmi Note 8 Pro pokryty jest szkłem Corning Gorilla Glass 5 zarówno na tylnym, jak i przednim panelu.

Wyposażony w 6,53-calowy wyświetlacz FHD+ z wycięciem w kształcie kropli oraz wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych, smartfon osiągnął 91,4% stosunek ekranu do obudowy.

Redmi Note 8 Pro jest napędzany MediaTekiem Helio G90T.

To pierwszy smartfon z serii Redmi Note, który wyposażono w system chłodzenia cieczą LiquidCool.

Redmi Note 8 Pro jest wyposażony w baterię o pojemności 4500mAh – to jak dotąd najwyższa pojemność akumulatora w serii Redmi Note.

Redmi Note 8 Pro wspiera 18W ładowanie, NFC i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: