Regulamin promocji "Konwersja WOLNOŚĆ"

Newsy
Opinie: 78

Od 4 lutego rozpocznie się promocja "Konwersja WOLNOŚĆ" skierowana do użytkowników Simplusa.

 

Regulamin Promocji "Konwersja WOLNOŚĆ"

1. Promocja Konwersja WOLNOŚĆ obejmuje osoby, które są Użytkownikami i mają dodatnią wartość konta (usługa SIMPLUS) a w czasie trwania promocji zawrą z Polkomtel S.A. umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM (dalej zwaną Umową), stając się Klientem w myśl Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A. z uwzględnieniem zmian wprowadzonych niniejszym regulaminem.

2. Promocja Konwersja WOLNOŚĆ trwa od 4 lutego 2002 roku do 28 lutego 2002 roku.

3. Klient zachowuje posiadany dotychczas numer telefonu MSISDN użytkowany w ramach usługi SIMPLUS

4. Klient przy podpisywaniu Umowy może wybrać jedną z taryf dostępnych w planach taryfowych: Czasami, Często, Non Stop.

5. Promocyjna opłata aktywacyjna wynosi 15,00 zł + VAT .

6. Opłata aktywacyjna w wysokości określonej w pkt.5 płatna jest wraz z pierwszym rachunkiem telefonicznym.

7. Do wzięcia udziału w Promocji "Konwersja WOLNOŚĆ " nie jest konieczne podejmowanie żadnych dodatkowych działań ze strony Klienta, oprócz wymienionych w pkt.1

8. Klienci , którzy wybiorą aktywację w wybranej taryfie spośród planów taryfowych Czasami i Często, mogą uruchomić dodatkowo usługę "Sami Swoi za 5gr" z obniżonymi opłatami za połączenia z wybranymi (co najwyżej 3) numerami w sieci Plus GSM. Niezależnie od daty uruchomienie usługi "Sami Swoi za 5gr", opłaty po obniżonych, promocyjnych stawkach naliczane będą przez okres 6 miesięcy od daty aktywacji karty SIM. Opłata miesięczna za jeden numer w usłudze "Sami Swoi za 5gr" wynosi 2,00 zł + VAT.

9. Poza usługą "Sami Swoi za 5 gr." Klienci mogą aktywować również usługę "Sami Swoi" (możliwość wyboru numerów krajowych operatów sieci stałych). Łączna liczba wybranych numerów w usługach "Sami Swoi za 5 gr." i "Sami Swoi" nie może być większa niż trzy. Opłaty za połączenia z wybranymi numerami w usłudze "Sami Swoi" pobierane będą zgodnie z cennikiem usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM.

10. Chęć aktywacji usługi "Sami Swoi za 5gr" bądź usługi "Sami Swoi" Klienci powinni zgłaszać w Dziale Obsługi Klienta lub poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (znajdujące się w Internecie pod adresem http://www.plusgsm.pl).

11. Opłaty promocyjne w usłudze "Sami Swoi za 5gr", naliczane są, z zastrzeżeniem pkt 12 i pkt. 13, po wykorzystaniu pakietu minut zawartych w abonamencie i dotyczą krajowych połączeń z wybranymi (co najwyżej 3) numerami w sieci Plus GSM (z wyjątkiem połączeń na numery specjalne w sieci Plus GSM, w szczególności w ramach usług System Plus, Numer Ulgowy, połączeń z poczta głosową i połączeń przekazywanych) i wynoszą 5gr + VAT za minutę.

12. Opłaty promocyjne w usłudze "Sami Swoi za 5 groszy'' w aktywowanej taryfie, wybranej spośród planu taryfowego Czasami obejmują połączenia wykonywane poza godzinami szczytu, w weekendy i w nocy.

13. Opłaty promocyjne w usłudze "Sami Swoi za 5 groszy'' w aktywowanej taryfie, wybranej spośród planu taryfowego Często obejmują połączenia wykonywane w godzinach szczytu oraz poza godzinami szczytu i w nocy.

14. Bez względu na liczbę wybranych numerów, pierwszy wybór numerów do listy w usłudze "Sami Swoi za 5gr" bądź "Sami Swoi" jest bezpłatny. Za każdą modyfikację listy numerów wybranych w usłudze "Sami Swoi za 5gr" pobierana jest opłata w wysokości 5,00 zł + VAT. Przez modyfikację listy należy rozumieć: dodanie numeru, usunięcie numeru bądź zmianę któregokolwiek numeru z listy.

15. Klient może zrezygnować z korzystania z usługi "Sami Swoi za 5gr".

16. Po okresie promocyjnym wybrane przez Klienta numery w ramach usługi "Sami Swoi za 5 gr." stają się numerami w usłudze "Sami Swoi". Opłaty za usługę "Sami Swoi" będą naliczane zgodnie z obowiązującym cennikiem usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM. Po okresie promocyjnym usługa "Sami Swoi" może być deaktywowana na życzenie Klienta, zgodnie z cennikiem usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM. Deaktywacja usługi "Sami Swoi" odbywa się poprzez Dział Obsługi Klienta lub poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (znajdujące się w Internecie pod adresem http://www.plusgsm.pl).

17. W przypadku skorzystania z usługi "Sami Swoi za 5gr" zmiana taryfy w okresie 6 miesięcy od daty aktywacji karty SIM w Promocji "Konwersja WOLNOŚĆ" powoduje zaprzestanie naliczania opłat wg zasad tej usługi.

18. Jeżeli Klient dokona aktywacji w wybranej taryfie jednej z planów taryfowych Czasami lub Często, a aktywacja ta nastąpi w okresie trwania okresu rozliczeniowego, wówczas liczba minut wliczonych w abonament w danym planie taryfowym, zgodnie z obowiązującym cennikiem usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM, w pierwszym okresie rozliczeniowym będzie proporcjonalna do liczby dni pozostałych do końca tego okresu rozliczeniowego. W ostatnim miesiącu promocji minuty wliczone w abonament w okresie promocyjnym i po okresie promocyjnym są naliczane osobno, proporcjonalnie do liczby dni w miesiącu, w którym kończy się okres promocyjny. Oznacza to, że niewykorzystane minuty za część miesiąca, w której trwała promocja nie przechodzą na okres po promocji

19. W przypadku gdy Klient wyrazi chęć zmiany numeru na inny dostępny dla danej karty SIM, opłata za tę usługę wynosi 50,00 złotych + VAT. Kwotą tą Klient zostanie obciążony w najbliższym rachunku za usługi telekomunikacyjne.

20. Promocja "Konwersja WOLNOŚĆ " nie może być łączona z innymi zniżkami lub promocjami oferowanymi przez Polkomtel S.A. w czasie trwania niniejszej Promocji.

21. Klient biorący udział w Promocji "Konwersja WOLNOŚĆ" nie może, w zamian oferowanej promocyjnej opłaty aktywacyjnej, o której mowa w pkt. 5, oraz dodatkowej usługi "Sami Swoi za 5 gr" żądać żadnych innych dodatkowych upustów nie przewidzianych w tym Regulaminie.

22. Do świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach Umów zawartych na warunkach Promocji "Konwersja WOLNOŚĆ " zastosowanie mają postanowienia "Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A.", o ile niniejszy Regulamin nie stanowi inaczej.

23. Polkomtel informuje, iż po podpisaniu Umowy nie jest dostępna usługa polegająca na kontroli kosztów korzystania z telefonu komórkowego Plus GSM poprzez odczyt limitu konta na wyświetlaczu aparatu telefonicznego.

Opinie:

Opinie archiwalne (78):

Komentuj

Komentarze / 78

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-02 03:40
  Wolność to chyba nie najlepsza nazwa? A co do samej promocji, to jest to naciąganie - podpisuję umowę a oni mi nie dadzą nowego fona? Tzn jestem traktowany gorzej niż klient z ulicy! Powinna być możliwość wymiany telefonu przy podpisaniu umowy (na zasadach nabycia w promocji nawet, bez zniżek)
  0
 • Users Avatars Mini
  mareckimarecki pisze: 2002-02-02 00:06
  i jak zwykle pewnie cyro na 2 lata
  0
 • Users Avatars Mini
  mareckimarecki pisze: 2002-02-02 00:08
  a co sie dzieje ze szmalem, jak ktos ma 100 czy 200 zl na simplusie? ciekawe czy zaliczaja na poczet rachunkow?
  0
 • Users Avatars Mini
  mareckimarecki pisze: 2002-02-02 00:10
  "Konwersja WOLNOŚĆ" polegajaca na podpisaniu cyro. inaczej rozumiem termin wolnosc
  0
 • Users Avatars Mini
  ptak pisze: 2002-02-02 00:13
  sorry ale lekka sciema - jakos nie bawia mnie te ichne promocje jak przedmowca napisal pewnie na 2 latka - rowniez przegiecie no i nic narazie nie wiadomo o telefonach..
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-02-02 00:14
  Jak rozumiem z prepaida z tym samym numerem na abonament ciekawa promocja.cze.
  0
 • Users Avatars Mini
  piwelusz pisze: 2002-02-02 00:19
  no to jest wysoce ograniczona wolnosc
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 00:20
  a czy w abo w tej nowej promocji rozmowy z jednym numerem za 5gr tez sa dopiero po wykorzystaniu darmowych minut??:((jeslitak to szkoda:(( myslalem ze bede mogl sobie podzielic i pakiet minut wykorzystac tylko do ludzi z IDEI i Ery a za 5gr dzwonic na numer z PLUSa.
  0
 • Users Avatars Mini
  kamyk pisze: 2002-02-02 00:30
  wyglada na to ze mnie z gola wygrzmocili bo nie moge sie logowac
  0
 • Users Avatars Mini
  dexter pisze: 2002-02-02 00:35
  Podoba mi się to - już wielokrotnie użytkownicy pre-paidów wnosili o łatwą możliwość przejścia na abonament. Mam nadzieję że wszyscy stworzą możliwość przejście w jedna i w drugą stronę. Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  mloda pisze: 2002-02-02 00:37
  a u mnie wyglada na to, ze chyba sie nie doczekam nowych telefonow w Plusie, hmmmmm. Cos nie tak z dzialem marketingu?
  0
 • Users Avatars Mini
  Sslaus pisze: 2002-02-02 00:49
  a po co to komu? nie lepiej kupic nowy tel w promocji i powysylac ludziom smsy ze sie zmienilo numer? nie widze problemu, a konwersje w simplusie zawsze byly beznadziejne i to chyba stalo sie juz tradycją
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 00:51
  mloda: nowe fony sa ale ich ceny odstraszaja:))))
  0
 • Users Avatars Mini
  misiak_ pisze: 2002-02-02 00:52
  wreszcie sim+ zrobil jakas promocje, juz myslalem ze tylko w POPie i TT sa promocje..
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 00:52
  Sslasus: gdybys mial wyslac do wszystkich smsa ze zmiana numeru..:)))chyba ze masz malo znajomych:))ppp
  0
 • Users Avatars Mini
  Kichol pisze: 2002-02-02 00:57
  Gdyby Plus dal mozliwosc zakupu telefonu po cenie promocyjnej to byloby warto...inaczej chyba nie. Tego rodzaju promocja juz byla wczesniej i dodawali chyba 365 smsow gratis.Ale wtedy rowniez bez mozliwosci kupna telefonu w promocji :(
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 01:03
  mysle ze tansze taryfy PLUSa sa korzystniejsze niz Simplus wiec troche ludzi przejdzie na abo
  0
 • Users Avatars Mini
  olalech pisze: 2002-02-02 01:11
  Mam przed sobą oferte z nowa promocja plusa i jestem b. rozczarowana. Tak drogich aparatow jeszcze nie bylo. Fakt, ze jest sporo nowych i bardzo slodkich telefonow ale jest to strasznie, strasznie drogie. taka mala 8210 a chca za nia znowu 499, szarpneli sie strasznie bo simens s40 jest za 49, super, juz lece do salonow, jest tez nokia 5510(paskudna) i 8310 (jak zabawka dla dzieci- wiocha straszna) za 849 zlotego. Hm. Powodzenia zycze tej promocji, bedzie jej ciezko.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kichol pisze: 2002-02-02 01:12
  umowa jest na czas NIEOKRESLONY!!! , to juz jakis plus...ale ten brak telefonow w promocji...:(
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 01:21
  olalech: zgadzam sie wybor fonow jest kiepski ale jest jeden rodzynek ktory ma przyzwoita cene i wlasnie po niego pobiegne w tygodniu:))
  0
 • Users Avatars Mini
  olalech pisze: 2002-02-02 01:25
  Jak ma na imie ten rodzynek, ktory potrafil cie tak zachwycic? (do martom24)
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 01:31
  olalech: wspominalas o nim..S40:)))
  0
 • Users Avatars Mini
  titq pisze: 2002-02-02 01:31
  siemens s40 za 49 zl netto :) ale to w abonamencie bedzie
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 01:34
  titq: a my wlasnie o abo mowimy:)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Macklin pisze: 2002-02-02 01:39
  Choc nie jestem pre-paidowcem to musze przyznac, ze ciekawa promocja. Skad Ci "znajacy sie na gsm i czytajacy dokladnie newsy" tutaj wspominaja o 2 letnich umowach, to ja nie wiem... A co do tej nowej oferty + to rzeczywiscie przegiecie. Niektore aparaty wręcz podrożały.
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 01:41
  Macklin: moze opy dadza cos jeszcze na Walentynki choc watpie juz:(
  0
 • Users Avatars Mini
  olalech pisze: 2002-02-02 01:41
  martom24: jakie imie nosi rodzynek, ktorego wybrales, bo ja popatrzylam na ta ofete i rece mi opadly. ok jako kobieta chetnie mialabym tel. wygladajacy jak puderniczka, czemu nie, choc moglo by to wygladac troche dziwnie: "o! mamusiu! patrz a ta pani rozmawia z puderniczka;)", ale a400 jest slodki, ja jednak jest wiernym fanem nokii i jestem troche rozczarowana ta oferta.
  0
 • Users Avatars Mini
  olalech pisze: 2002-02-02 01:44
  ups, zagapilam sie, a powiedzice mi co to za promocja kiedy telefony prawie w cenach rynkowych a ja moge sobie gadac za 5gr tylko przez 6 miesiecy i tylko z numerami sieci +, bede dzwonic caly czas do rodzicow;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Macklin pisze: 2002-02-02 01:50
  martom: nie wiem, ale mi sie podoba taka jedna rreklama popa na walentynki
  0
 • Users Avatars Mini
  olalech pisze: 2002-02-02 01:50
  W newsach jest juz regulamin nowej promocji plusa. Chcialabym miec telefon jak puderniczka. Szukam sponsora:)
  0
 • Users Avatars Mini
  flip pisze: 2002-02-02 02:23
  Mysle ze dla niektorych bedzie to dobra okazja do zmiany :) Flip
  0
 • Users Avatars Mini
  bob_gr pisze: 2002-02-02 08:21
  Super WOLNOSC nic tylko wybrac Plusa. Promocja dobra tylko dla osob ktore chca pozostac przy starym numerze a duzo rozmawiaja i SimPlus staj sie za drogi.
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 11:55
  olalech: a mi sie marzy S45:))moze mi zasponsorujesz??a co do PLUSa..tylko rodzicow masz w tej sieci??:)))
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 11:57
  Macklin: ja mam POPa i uciekam z niego:))ponad dwa lata wystarczy..czas na zmiany..mam nadzieje ze na lepsze i ze z wyboru bede zadowolony!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Amper pisze: 2002-02-02 12:01
  Wielka mi promocja! W Erze możliwość przejścia z Tak-Taka na abonament jest już od bardzo dawna i kosztuje to 11 netto. Ale Plus dopiero teraz otworzył oczy. Może stanowiłoby to wielką i atrakcję gdyby użytkownicy SimPlusa przy przejściu na abonament mogli dostać nowy aparat...
  0
 • Users Avatars Mini
  sharkeys pisze: 2002-02-02 12:09
  Ciekawe czy jak ktos ma jakas kase na tym sim+ to czy mu to zalicza do rachunkow? Bo niektorzy to maja np. 100zl...
  0
 • Users Avatars Mini
  Macklin pisze: 2002-02-02 12:21
  martom: jak mialem kiedys ere to zazdroscilem koledze ze mial POP-a. Mial tansze rozmowy w szczycie i sms-y, co jest bardzo wazne. No ale jak sie chce wiecej rozmawiac i miec lepszy telefon po tańszej cenie to pre-paid odpada.
  0
 • Users Avatars Mini
  Swider pisze: 2002-02-02 12:30
  Gdyby mi obiecywali góry złota za przejście na abo to i tak bym nie przeszedł. Po prostu nie lubię: 1. Dostawać racunków 2. Czytać drobnych druczków 3. Płacić za coś, z czego niekorzystam. 4. Utrudniać sobie życia. Z całym szacunkiem: choć prepaidy w Polsce są niestety drogie i nie nadają się praktycznie do całodobowego i bezstresowego (o koniec funduszy) wykorzystania to niestety abonament ma tylko jeden jedyny plus: możliwość kupna dobrego fona za małe pieniądze. Reszta to pomyłka. (o klientów indywidualnych mi chodzi)
  0
 • Users Avatars Mini
  bodzio pisze: 2002-02-02 12:33
  powinni jeszcze zrobic, ze za pewna wplacona sume otrzymuje sie jakis telefon, bo to bez sensu, skoro wiara ma jeszcze jakies stare telefony sprzed 2 lat.
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 12:50
  Macklin: i wlasnie dlatego chce zmienic na abo bo na karcie to sobie nie pogadalem:((starczala jedynie na smsowanie.a na az tak dobrym fonie mi nie zalezy:))wole ta kase ktora mialbym wydac na lepszy fon wydac na rozmowy:)
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 12:55
  Swider: czy tylko mozliwosc kupna lepszego fona???mysle ze jeszcze jedna i to podstawowa zalete ma abonament-tansze rozmowy niz w prepaidach..no moze procz POPa..ale zawsze mozna pokombinowac i wyjdzie tez taniej niz w POpie :))a co do rachunkow..zawsze mozesz zlecic to bankowi i masz swiety spokoj..nic cie nie interesuje..byleby kasa byla na koncie:))
  0
 • Users Avatars Mini
  Komar pisze: 2002-02-02 13:35
  Plus zachęca do przejścia z pre-paid na post-paid, a Idea jak by na odwrót (tak mi się zdaje patrząc na ofertę) Ciekawe...
  0
 • Users Avatars Mini
  KOMM pisze: 2002-02-02 13:54
  martom24: wydaje mi się, że jednak Swider ma sporo racji ! To że rozmowy są trochę tańsze w abonamencie to fakt, jednak popatrz na to inaczej: co to za pakiety tak szumnie reklamowanych powszechnie u wszystkich Opów tzw. "bezpłatnych minut", za które nota bene musi każdy zapłacić Z GÓRY i nikogo nie interesuje czy je wykorzystasz czy nie ?! To jest nic innego jak sprytne wyjmowanie z kieszeni abonentów kasy i zmuszanie ich czy tego chcą czy nie do generowania ruchu w sieciach. Wiem, wiem zaraz odezwą się głosy, że operatorom zależy na generowaniu zysków, ale pytam czy muszą uciekać się do takich metod ?! Chyba lepiej byłoby żeby były niższe abonamenty, odpowiednie ( także niższe ) stawki za minutę ( taktowanie oczywiście co 1 sek. lub co najwyżej 10 sek. ), a ludzie dzwonić będą wtedy więcej. Pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 14:03
  KOMM: nie zgodze sie z Toba:))w prepaidzie tez placisz z gory za karte..czy ja wykorzystasz czy nie. a w koncu abo mozesz taki sobie dopasowac zeby te minuty za ktore slusznie twierdzisz ze placisz z gory jak najlepiej i w calosci wykorzystac nie powiesz mi ze wsrod tylu taryf nie znajdziesz optymalnej dla siebie..wiem zawsze sa jakies plusy i minusy ale dobrac mozna..a co do taktowania..pomarzyc mozna:(((
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 14:07
  chodzily jakis rok temu sluchy ze moze Era wprowadzi taktowanie 15s dla ludu ale widac upadl pomysl..zreszta zauwazylem ze w Erze duzo sluchow chodzi a jak co do czego to pozniej cisza jest( patrz ..tansze smsy..mialy byc juz zaraz a tu nic)
  0
 • Users Avatars Mini
  KOMM pisze: 2002-02-02 14:19
  W Plusie od niespełna roku jak da się wyraźnie zauważyć w dziale marketingu zaszły istotne zmiany ( w która stronę to wszyscy doskonale widzą ). Przyjęto zapewne kilku "geniuszy" z tej branży. Przecież ta promocji to skromnie mówiąc straszna kicha i kolejna porażka ! Należy "pogratulować" im swoiście pojmowanej wolności, a raczej poczucia humoru. Muszę przyznać, że udało się im kolejny raz mnie rozbawić. Osobiście twierdzę, że największą WOLNOŚĆ mają właśnie prepaidowcy. Sam mam dwa abonamenty ( 1 firmowy i 1 priv. ) w Plusie ( bo Plus uważam zawsze był kilka kroków z przodu ) właśnie, oraz sim+a, to jak mi się zdaje wiem co mówię ( piszę )! Jednak ostatnio co i rusz kolejne posunięcia tych "geniuszy" spychają tą niegdyś posiadającą dużą klasę firmę do zupełnie innego poziomu. Pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  martom24 pisze: 2002-02-02 14:26
  KOMM: prepaid jest dla ludzi ktorzy malo dzwonia a glownie smsuja. PLUS moglby zrobic cos takiego jak zamiana minut na smsy.
  0
 • Users Avatars Mini
  KOMM pisze: 2002-02-02 14:40
  martom24: Na pweno tak. Myślę nawet, że mógłby zrobić wiele więcej, gdyby w dziale o którym wcześniej wspominałem zatrudniono inaczej myślących ludzi. Ponadto wracajac do tematu tego artykułu, to rzeczywiście mogliby być już mniej "pazerni" i udostepnić tym, którzy chcieliby przejść na rególarny abonament możliwość zakupu aparatu choćby po jakiś innych cenach niż w tych tzw. promocjach. Robią czystki magazynów i zorganizowali kolejną promo. pt. "Wielka Szansa", to dlaczego nie dołączyć choćby właśnie tych "desperatów" do niej ?!
  0
 • Users Avatars Mini
  leszek27041 pisze: 2002-02-02 15:37
  Simplus a wolność w Plusie: lepszy chyba jednak ten simplus niz 2 lata pod rygorem płacenia racuneczków.
  0
 • Users Avatars Mini
  Amper pisze: 2002-02-02 15:53
  Jakby dawali telefon przy tej "wolności" to niektórzy mogliby się jeszcze zastanawiać...
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzes pisze: 2002-02-02 17:54
  a dawaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdziwko !!!!!!!!!!!!!! ale trzeba byc w sim+ conajmniej 2 lata i miec doładowania ostatnie ( 3 przynajjmniej ) po 100 zeta na miesiac pozdrawiam Grzes :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  amipro pisze: 2002-02-02 18:30
  brak telefonow w tej promocji.... to DUZY minus...
  0
 • Users Avatars Mini
  milmedyk pisze: 2002-02-02 19:27
  Napewno jest to jakieś rozwiązanie dla tych, których ceny w SIM+ odstrazszają. Ja jednak wolałbym 30s i znaczną obniżkę połączeń w tym pre-paidzie. Bo po co płacić abonament!
  0
 • Users Avatars Mini
  p pisze: 2002-02-02 20:28
  A mi Plus napisal ze oferuja wiele ciekawych i atrakcyjnych promocji jak zdeklarowalem sie po 3,5 rocznym uzytkowaniu S+ przejsc na abonament :-)))) usmialem sie wielce i dzis uzywam popa :-) Panowie z dzialu marketingu pomyslcie czasem co tracicie
  0
 • Users Avatars Mini
  gmazur pisze: 2002-02-02 21:36
  amipro: nie rozumie, jaki brak telefonow, przeciez to KONWERSJA. gm
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-03 04:03
  Gm, chyba chodziło Ampiro o to co mnie - że nie możesz kupić w czasie konwersji telefonu nowego
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-02-03 14:50
  czegos tu nie rozumiem, nie mozna kupic tel to kicha
  0
 • Users Avatars Mini
  gmazur pisze: 2002-02-03 15:08
  dlatego ja napisalem, ze to przeciez KONWERSJA, a w takich promocjach nigdy nie bylo nowych aparatow. gm
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-03 18:07
  Gm, nie było, ale szkoda że nie ma! :( Jednak to jest stawianie mimo wszystko abonenta (pre-paid, ale zawsze) w gorszej sytuacji niż klienta z ulicy
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-03 18:50
  Oj coraz te nazwy promocji w plusie chyla sie ku dolowi! Jak mozna tak nazwac promocje, a zreszta poprzednie nazwy promocji w plusie tez byly beznadziejne!
  0
 • Users Avatars Mini
  marenata pisze: 2002-02-03 19:06
  chyba troszeczkę przesadzacie, bez cyrografu a do tego telefonik po promocyjnej cenie...przecież wiadomo że nikt nie będzie do tego dokladał i to co operator dołoży do aparatu ma mu się zwrócić w abonamencie!!! Dla bardziej dociekliwych dodam, że dla tych, co zkorzystają z konwersji przygotowano program wymiany aparatów (PWA) na takich samych warunkach co klienci abonamentowi (staż z Sim+ wlicza się do wymaganych przez operatora 24 miesięcy w sieci)
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-03 19:40
  Niestety mnie nie przekonasz! Dla mnie jest to jednak zadna rewelacja, a z drugiej strony w sumie mnie to nie tyczy tylko zal mi tych ludzi ktorzy sie w to wmieszaja!
  0
 • Users Avatars Mini
  Giewont pisze: 2002-02-03 19:55
  marenta zgadzam sie w 100%, przeciez operator nie ma gwarancji ze ktos kto powiedzmy raz na trzy miesiace zaladowal sim+ kwota 50 zl, przechodac na abo zacznie wiecej dzwonic, ze w ogole jak op da mu telefon to mu sie to zwroci. Inne postepowanie niz w tym regulaminie spowodowaloby masowe zakupy simplusow i przechodzeniem na abo tylko po to zeby dostac telefon, a po miesiacu rezygnowaniu z uslug. Kompletnie by sie to plusowni nie kalkulowalo. A przeciez to jest zwyczajna firma ktora liczy na zyski a nie rozdawanie aparatow.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-03 20:01
  Ale zawsze jest ryzyko przy checi zarobku, a im chcesz miec ziecej tym trzeba bardziej ryzykowac!
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-03 20:31
  Warenata, ok, w momencie zmiany telefonu można podpisać umowę na czas określony!
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-03 20:32
  Sorry Marenata, nie wiem co się stało, że sie zła literka wyświetliła
  0
 • Users Avatars Mini
  leszek27041 pisze: 2002-02-03 22:38
  Ciągle widzę te same osoby, ale bez komentrzy tylko pogawędki.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-03 22:56
  Leszku my przynajmniej cos sensownego piszemy, a nie wsadzamy zwylke nic nie znaczace glupie dopiski, ale w twoim przypadku to juz chyba schylek krotkiej kariery!
  0
 • Users Avatars Mini
  ja pisze: 2002-02-04 11:30
  Czy Wy wogóle czytacie warunki promocji czy od razu jesteście nastawi na beznadziejną krytykę. Otóż piszę teraz do wszystkich analfabetów i debili którzy się nie doczytali że nie ma ŻADNEGO CYROGRAFU NAWET NA 12 MIESIĘCY !!!!!!! A jak nie umiecie czytać to zalecam powrót do podstawówki i pomyślcie zanim napiszecie coś "mądrego" na forum.
  0
 • Users Avatars Mini
  zbooy pisze: 2002-02-04 13:49
  jesli brak cyrografu, to korzystam i przechodze. Przez 6 miechow bedzie naprawde super, a jak sie przyzwyczaje i zsumuje obecny staz w sim+ czyli 15 miechow + te 6 to juz poczekam na PWA i chyba o to tu chodzi opowi, chociaz fajnie ladowalo sie 180 za 130! w kazdym razie czy mozna po pol roku wrocic na sim+ bo nigdzie nie ma o tym mowy ||zbooY||
  0
 • Users Avatars Mini
  zbooy pisze: 2002-02-04 13:53
  sam sobie odpowiem 1.Promocja Konwersja WOLNOŚĆ obejmuje osoby, które są Użytkownikami i mają dodatnią wartość konta (usługa SIMPLUS) a w czasie trwania promocji zawrą z Polkomtel S.A. umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM (dalej zwaną Umową) 7. Do wzięcia udziału w Promocji "Konwersja WOLNOŚĆ " nie jest konieczne podejmowanie żadnych dodatkowych działań ze strony Klienta, oprócz wymienionych w pkt.1 czyli nie ma cyro!! natomiast kto wie czy konto simplusnet.pl przechodzi na plusnet.pl bo to fajna usluga zbooY
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2002-02-04 16:22
  Czy nieuwaznie czytalem, czy nie ma cyrografu ? Jesli ta, to atrakcyjna oferta na tanie podzwonienie..... a z kolei z cyro (jak wszystkie konwersje plusa) to pomylony pomysl, bo cyro bez aparatu to pomylka. Juz lepiej wziac z promocji + za 50pln numer na rzadanie.
  0
 • Users Avatars Mini
  nicek pisze: 2002-02-04 17:20
  Mam wrażenie, że większość komentujących (co jest dość typowe) nie przeczytała regulaminu promocji i ma pretensje. Nie ma ani słowa o cyrografie i ogólnie promocja jest pierwszą _dobrą_ ofertą przejścia z simplusa na abonament w historii. Oczywiście taka możliwość insniała już od dawna (chyba od 2 lat), ale dodtychczasowe propozycje Polkomtela nie były zbyt atracyjne. Do narzekających na to, że nie dają telefonu - chcielibyście dostać telefon za darmo? I może jeszcze żonę z posagiem? W kontekście tego, co już tu ktoś pisał - dla tych, którzy chcą aparat jest taka możliwość w ramach PWA i na podobnych zasadach z uwględnieniem stażu w S+ i wysokości zasileń oraz po podpisaniu cyrografu - czyli tak samo jak mają abonenci. W tym kontekści widać, że jest dokładnie odwortnie niż wykrzykują obecni tu analfabeci - jest naprawdę ciekawa oferta, dla użytkowników simplusa, którzy z jakichś względów chcą przejść na abonament i nie chcą przy tym zmianiać numeru telefonu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-04 20:32
  Wynika ze plus liczy na wieksze profity z ludzi ktorzy przejda na abonament! Oby sie nie przeliczyl!
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-04 21:33
  Nicek i inni - przecież pisałem - przy wzięciu aparatu możnaby podpisywać umowę na czas określony! TO, że ktoś wcześniej kupił simplusa ma znaczyć, że aby wymienić telefon musi czekać aż obejmie go PWA?
  0
 • Users Avatars Mini
  nicek pisze: 2002-02-05 11:51
  Przecież tak jest. Chcesz aparat - podpisujesz cyro i wymieniasz na takich samych warunkach jak abonanci z PWA. Lub dopłacasz 50 zł za zaminę numeru. Do Qba - może objaśnisz jak Ty to liczysz? Jestem ciekaw jak można mnej zarobić na abonencie, który podpisując umowę dostaje gwarancję, że co miesiąc otrzyma fakturkę na co najmniej kilkadziesiąt złotych?
  0
 • Users Avatars Mini
  zbooy pisze: 2002-02-05 13:45
  Bylem w firmowym w Wawie i co sie dowiedzialem - cyro 12, do PWA wchodzi staz ZAREJESTROWANEGO sim+, pozostaly kredyt przepada, trzeba miec dodatnie konto i mozliwosc wychodzacych, no to tyle co chcialem dodac, chyba ze za wczesnie bylem, bo gosc mowil jakby wogole o konwersji, a nie konkretnie o "WOLNOSC", bo oficjalnego komunikatu jeszcze nie widzialem na www ani w salonie. Oczywiscie po 12 miechach nie ma mozliwosci powrotu do sim+ Jesli to sie potwierdzi to juz nie wyglada tak rozowo, to rzeczywiscie lepiej nowa umowa i numer na zadanie ... ||zbooY||
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-05 13:51
  No a ja juz od samego poczatku pisalem ze ta promocja nie jest taka ciekawa jak moglo by sie wydawac!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: