Pakiety RLAH w Plus na kartę - 100 min i 0,5 GB

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

29 czerwca 2018 r. Plus uruchomił dodatkowe pakiety roamingowe  dla klientów ofert na kartę.

Do oferty „Pakiety UE” dla klientów prepaid, wprowadzone zostały dodatkowe pakiety 100 min i 0,5 GB bez dodatkowych opłat roamingowych.

W ramach promocji „Pakiety UE” klienci prepaid korzystający w Polsce:

  • z płatnych usług nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci komórkowych (okresem ważności minimum 30 dni), otrzymają pakiet 100 minut na połączenia odebrane i wykonane w Roamingu Regulowanym bez dodatkowych opłat wynikających z decyzji UKE – po wykorzystaniu pakietu 100 min (połączenia odebrane i wykonane są liczone łącznie) – każda kolejna minuta będzie płatna 7 gr za połączenie wykonane i 5 gr za połączenie odebrane
  • z płatnych, krajowych pakietów na transmisję danych z tzw. lejkiem (z okresem ważności minimum 30 dni) otrzymają pakiet 0,5 GB (tzw. Pakiet DATA UE) do wykorzystania w Roamingu Regulowanym. W ramach pakietu 0,5 GB, dodatkowe opłaty wynikające z decyzji UKE nie będą pobierane, a stosowane będą dopiero po jego wykorzystaniu do momentu wykorzystania Limitu Roamingowego, po czym stawka za dalszą transmisję danych będzie wynosiła 0,03 zł za 1 MB.

Dodatkowe pakiety 100 min lub/i 0,5 GB będą dodane przy pierwszym odnowieniu usługi nielimitowanych połączeń lub/i pakietu internetowego po dacie wejścia w życie promocji, czyli po 29 czerwca 2018.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane: