Huawei obniżył ceny swoich wybranych urządzeń

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Świętuj historyczny sukces Roberta Lewandowskiego z „mistrzowską ofertą” od Huawei

Huawei przygotował kolejną promocję cenową swoich produktów.

W ofercie znalazł się laptop Huawei MateBook 13 2020 z procesorem i7, a jego nowa cena to 4999 zł. Wersja z procesorem i5 również dostępna jest w nowej cenie, która wynosi 3599 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup laptopów w sklepie huawei.pl, dodatkowo otrzymają mysz i plecak – każde za 1 zł (akcesoriów w tym wypadku nie można kupić pojedynczo).

Huawei daje także okazję zakupu tabletu Huawei MatePad w wersji z WiFi za 1199 zł, a w wersji z LTE za 1399 zł

Kategorię smartfonów objętych ofertą otwiera flagowy Huawei P40 Pro, który dostępny jest w cenie 3699 zł. Z kolei Huawei Mate 30 Pro można kupić za 2299 zł, a Huawei P40 Pro+ za 5299 zł. W przypadku P40 Pro+, na kupujących czeka dodatkowa atrakcja - pierwsze 20 osób, które kupi ten smartfon w sklepie internetowym huawei.pl, otrzyma w prezencie koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Sklep huawei.pl rozszerzył ofertę w kategorii smartfonów o jeszcze jeden model – nova 5T – który można tam kupić do 30 sierpnia w nowej cenie 1199 zł (nie dotyczy innych kanałów sprzedaży).

Ofertę dopełnia smartwatch Huawei Watch GT 2. Można go teraz kupić w cenie 799 zł, zarówno z paskiem czarnym, jak i brązowym. 

Potrwa do 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Nowa oferta dostępna jest w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: