Rusza Centrum Produktów Nowej Ery

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 39

Centrum Produktów Nowej Ery umożliwi zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami telekomunikacyjnymi nowej generacji partnerom PTC i przedstawicielom mediów. Wyposażenie Centrum obejmuje stanowiska do prezentacji rozwiązań, produktów i usług opracowywanych na użytek Era Biznes, i Era Moja oraz nowocześnie zaprojektowaną salę do projekcji multimedialnych i pokazów specjalnych. 

   

     

  

  

          

 


Centrum Produktów Nowej Ery - OPIS STANOWISK


Stanowiska Rynku Biznesowego

 1. Komunikacja grupowa

 • GSM Pro
  Usługa adresowana do klientów korporacyjnych oraz dużych i średnich firm, potrzebujących niezawodnego połączenia z grupą swoich pracowników rozproszonych na pewnym obszarze. Odbiorcą usługi mogą być państwowe sektory gospodarki jak energetyka, wodociągi, czy służby publiczne: pogotowie, policja, straż miejska, straż pożarna.

 • SUPera
  SUPera to system, umożliwiający przesłanie jednego komunikatu do wielu odbiorców w postaci wiadomości SMS. SMS może być wysłany z telefonu, działającego w sieci Era, lub ze strony internetowej. Odbiorca musi mieć telefon działający w polskiej sieci GSM.

 • Sieć Korporacyjna
  Usługa Sieć Korporacyjna pozwala na znaczne obniżenie kosztów używania telefonów komórkowych w przedsiębiorstwie i upraszcza komunikację wewnątrz firmy. Niezależnie od pory dnia i posiadanej taryfy biznesowej, wszystkie połączenia w ramach Sieci Korporacyjnej są o 50% tańsze.

 1. Przenośne biuro

 • Poczta elektroniczna w Eranet
  W sieci Era abonenci mogą korzystać z całego wachlarza usług, które zapewniają dostęp do najnowszych technologii przekazywania danych. Do takich usług należy Eranet, czyli dostęp do poczty internetowej e-mail za pośrednictwem aparatów komórkowych.
  Poczta elektroniczna w Eranet:
  · umożliwia odczytywanie wiadomości, o której przyszło powiadomienie za pośrednictwem SMS 
  · umożliwia wysyłania wiadomości e-mail przy użyciu telefonu za pośrednictwem SMS
  · udostępnia powiadomienie o przychodzącej poczcie za pośrednictwem SMS na telefon właściciela

 • EraInternet
  EraInternet jest usługą umożliwiającą dostęp do Internetu w oparciu o technologie GPRS w sieci Era. GPRS (General Packet Radio Service) to rozwiązania telekomunikacyjne umożliwiające pakietową transmisję danych z prędkością do ok. 115 kbit/s. Osiągana prędkość zależy przede wszystkim od parametrów technicznych telefonu komórkowego. Telefon może być na stałe połączony z Internetem, a zasoby sieci (rzeczywista transmisja pakietów) są zajmowane tylko w momencie przesyłania danych. GPRS wprowadza nowy sposób taryfikacji połączeń, podczas których przesyłamy dane w sieci.

 • Poczta faksowa 
  Poczta faksowa wykorzystuje stale wzrastający potencjał telefonii mobilnej i nawiązuje do koncepcji biura przenośnego. Usługa działająca na podobnych zasadach jak Poczta Głosowa pozwala na nieograniczone otrzymywanie i przesyłanie faksów, dowolne decydowanie o tym gdzie i jak je odebrać.

 1. Rozwiązania telemetryczne

 • Taryfa Telemetryczna
  Przeznaczona jest dla firm, dla których SMS oraz przesyłanie danych jest głównym środkiem komunikacji. Mogą z niej korzystać na przykład agencje ochrony mienia, czy firmy zajmujące się monitoringiem obiektów. Taryfa Telemetryczna to niskie ceny SMS-ów i transmisji danych.

 • Zarządzanie Flotą
  Usługa Zarządzanie Flotą pozwala na lokalizację obiektów ruchomych i wyświetlanie informacji o ich położeniu. Dodatkowy pakiet usług logistycznych umożliwia firmie optymalizację wykorzystania floty i obniżenie kosztów transportu. 24 godzinne monitorowanie pojazdów zwiększa bezpieczeństwo kierowców i ładunku.

 

 • Terminal GSM
  Szybko rosnąca liczba użytkowników kart płatniczych i kredytowych powoduje stały wzrost zapotrzebowania na obsługujące je terminale. Usługa wprowadzona przez sieć Era i PolCard S.A. pozwala na dokonywanie płatności kartami niezależnie od dostępu do stacjonarnych linii telefonicznych. 

 1. Infrastruktura teleinformatyczna

 • Bramka GSM
  Usługa Bramka GSM to prosty sposób na duże oszczędności. Jednocześnie zapewnia on firmie dodatkowe łącze, poprzez które realizowane są połączenia z Abonentami sieci komórkowych. Połączenia te są realizowane bez pośrednictwa operatora sieci stacjonarnej, dzięki czemu mogą być rozliczane według korzystniejszych stawek sieci Era.

 

 • Bezpośredni Dostęp do Sieci Era
  Koncepcja usługi jest taka sama jak w przypadku Bramki GSM (pominięcie operatora telefonii stacjonarnej), z tą różnicą, że Bramka GSM jest rozwiązaniem dla mniejszych firm. Gdy ruch telefoniczny w firmie jest duży, instalacja jednej Bramki GSM może nie wystarczać. Bezpośredni Dostęp do Sieci Era jest w takim przypadku optymalnym rozwiązaniem i pozwala na znaczne obniżenie kosztów usług telekomunikacyjnych. 

 • Infolinia Biznesowa
  Rozwiązanie, które przypomina bezpłatną infolinię "0-800", znaną z sieci stacjonarnych. Infolinia oferowana przez Era Biznes umożliwia Abonentom sieci Era bezpłatne telefonowanie do Twojej firmy z telefonów komórkowych.

Stanowiska Rynku Prywatnego

 1. Rozrywka

 • Gry
  Era oferuje wszystkim swoim abonentom gry i zabawy dostępne za pośrednictwem serwisu WAP i SMSów. Należą do nich interaktywne gry przygodowe - Quo Vadis, gry zręcznościowe - JackPot, popularna gra w "Oczko" - BlacJack, quiz Intelekt, a także zabawa "Mój Pingwin", której celem jest zapewnienie opieki wirtualnemu pingwinkowi "mieszkającemu" w telefonie. 

 1. Informacja

 • Serwisy Informacyjne w sieci Era
  Serwisy informacyjne w sieci Era to najszybszy sposób dotarcia do aktualnych informacji (m.in. wiadomości z Polski i ze świata, biznes, kultura i rozrywka, sport, nauka, pogoda, kursy walut). Użytkownik telefonu komórkowego otrzymuje dostęp za pośrednictwem SMS, WAP i głosu.

 • Transmisja video w sieci Era
  Połączenie technologii transmisji video z mobilnością, którą zapewniają komputery kieszonkowe oraz telefony komórkowe, daje całkowicie nowe możliwości w dziedzinie przekazu informacji. Swobodny dostęp do najbardziej aktualnej informacji jest ważny szczególnie dla tych, którzy potrzebują ogólnej i biznesowej informacji by podejmować kluczowe dla siebie decyzje.

Opinie:

Opinie archiwalne (39):

Komentuj

Komentarze / 39

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-02-14 19:44
  i tak tam wejsc nie bedzie mozna
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzes pisze: 2002-02-14 19:51
  no no co sie dzieje ...
  0
 • Users Avatars Mini
  Adi pisze: 2002-02-14 20:02
  i czego się tak podniecacie, przecież to za Wasze pieniądze, a nad wejściem pewnie powieszą swoje hasło reklamwe "Era sieć dla...frajera"
  0
 • Users Avatars Mini
  smarcik pisze: 2002-02-14 20:09
  a bedzie jakis poczestunek? placki? ciastka? ewentualnie 0,5?
  0
 • Users Avatars Mini
  Czesti pisze: 2002-02-14 20:09
  Dobrze mówisz Adi!
  0
 • Users Avatars Mini
  log pisze: 2002-02-14 20:30
  robi wrazenie. a ze to za nasze pieniadze - mnie to nie mierzi. Przeciez wprowadzanie i promocja nowych technologii zawsze pozytywnie wplywa na gospodarke, a tym samym na standard zycia nas wszystkich. pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-14 20:43
  Bardzo fajny pomysł na reklamę, szkoda tylko, że oferta dla sektora prywatnego to bogata nie jest :(
  0
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2002-02-14 20:56
  Musze sie tam wybrac!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-02-14 21:11
  Robi wrazenie no cóż mnie tam nie zobaczą za wysokie progi:))))),ale może się podobać jak widać XXIw
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-02-14 22:11
  Lepiej ucieszyłby mnie news o nowych taryfach ERY lub zmaianie takowania na co 1 sekunde!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  JAGODA pisze: 2002-02-14 23:29
  Wypasione centrum
  0
 • Users Avatars Mini
  ANATOL pisze: 2002-02-14 23:47
  ALE kasiora tam poleciala :-) heh --- a abonenci bide klepia !!! no, no --- ja chce taktowanie co jedna sec. !!! a nie jakies centrum --- PANOWIE MOZE JAKIS STRAJK !!! pzdr. uzytkownik ERY :-) jeszcze nie wiem jak dlugo :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  malisz pisze: 2002-02-15 00:16
  Duza kase to widac na oko tylko czy to nie przesada z tym przesytem? jakby nie patrzec zrobili sobie fajny kacik za nasza kase ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  kaosone pisze: 2002-02-15 00:30
  Duza kasiora-jezeli chodzi o wydatki sieci (kazdej) to nawet nie jest promil, a wlasciwa prezentacja nowych technologii i uslug (takze tych ktore dopiero powstana) wymaga odpowiedniej oprawy, miedzyinnymi w ten sposob (moim zdaniem jak najbardziej odpowiedni) buduje sie wizerunek marki - przeciez takie marki jak np Mercedes maja wielkie laboratoria badawcze do ktorych zapraszani sa dziennikarze, super wyposazone salony, serwisy itp. i jakos zaden z uzytkownikow tego nie pietnuje, a wrecz przeciwnie jest to synonimem wysokiej jakosci i niepowtazalnosci produktu. W przypadku Ery jest podobnie i to chyba jest krok we wlasciwym kierunku.
  0
 • Users Avatars Mini
  efen pisze: 2002-02-15 02:29
  tucoss twoja ostatnia propozycja jest na medal :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Pablo pisze: 2002-02-15 02:52
  Nie za Waszą kasę (Malisz) tylko za kasę z segmentu biznesowego i nie dla klientów indywidualnych (no może troszeczkę) tylko właśnie dla firm. A jeśli ktoś jeszcze nie zauważył to nie jest sponsoring reprezentacji Polski tylko centrum promocji usług, żeby poważny klient biznesowy mógł zobaczyć (zrozumieć) jak to działa. Wg mnie to inwestycja a nie bezsensowny wydatek. Jeśli nie zauważyliście to większość z tych usług jest dostępna w Erze juz od miesiecy.
  0
 • Users Avatars Mini
  fan pisze: 2002-02-15 03:02
  ale gdzie to jest?
  0
 • Users Avatars Mini
  Pablo pisze: 2002-02-15 03:13
  Warszawa, al. Jerozolimskie 181, 02-22 Warszawa, budynek B, ale nie wiem czy juz teraz my śmiertelnicy możemy to oglądać. Na razie centrum było dośtępne dla szych, oczywiście z poczestunkiem i kamerami.
  0
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2002-02-15 04:00
  Ciekawe czy to tylko na pokaz, czy może posłuży ambitniejszym celom?
  0
 • Users Avatars Mini
  Sumik pisze: 2002-02-15 09:13
  Era chyba nie wie jak ma się reklamować. Bo to jeszcze nie jest oferta tylko prezentacja. Muszą czymś nadrabiac w końcu...
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Z. pisze: 2002-02-15 09:47
  hehehe te wszystkie "nowości" z tego centrum, no może nie wszystkie, ale 90% z nich były już conajmniej rok temu opisywane w ulotkach rebooka. No i w opisie tych "nowości" nie rzuciła mi się w oczy *nowość* pod nazwą *CELLINFO* ;-))) A tak w ogóle to po co to wszystko, za czyje pieniądze? Ale najbardziej nurtuje mnie kto wziął kasę za zaprojektowanie tego wszystkiego itp? Era Frajera hehehehe fajne hasło :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-15 09:59
  Wczoraj wieczorem mozna bylo o tym uslyszec w telewizji! Wydaje sie ze era zamiast zrobic cos z oplatami za polaczenia, bawi sie w otwieranie cudownych centr za duze pieniadze, ze pokazac jaka to jest wspaniala!
  0
 • Users Avatars Mini
  gawrosz pisze: 2002-02-15 10:07
  Full wypas, bajery Ery... a tak na poważnie kawał dobrej roboty. Widać postawili nacisk na bezpośrednie przedstawianie klientowi oferowanych usług według zasady "widziały gały co brały..." i to jest to. Jakich folderów klient by nie czytał to bezpośredni pokaz jest zawsze najskuteczniejszy. Tak trzymać!
  0
 • Users Avatars Mini
  Sluger pisze: 2002-02-15 10:26
  Ludzie ! Czy wy nie przesadzacie z tymi komentarzami !?! Przecież ERA to nie spółdzielnia ! Wy płacicie rachunki, ale nie powinno was intersować na co są one wydawane. Niech koszt takiego centrum będzie równy (choć napewno nie jest) 1000000 zl. to jak podzielimy to przez liczbę abonentów to wyjdzie 0,40 na łebka i tak by to wam rachunków nie obniżyło i tak, więc po co się wydzierać !?!?
  0
 • Users Avatars Mini
  daz pisze: 2002-02-15 10:44
  I jak zawsze wszystko dla klientow biznesowych:( DaZ
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-02-15 11:08
  Nie jestem pewien, ale chyba to wszystko było już wcześniej - skoro tworzą takie Centrum to Era chce "zawojować" mniejszych niż dotychczas klientów instytucjonalnych - średni biznes, dopiero później "small business" (czyli pana Janka z dużym sklepem na osiedlu i dwoma mniejszyni), he, he a dopiero potem ew. my będziemy kuszeni usługami z "wyższej półki" - oczywiście tylko tymi które mogą być użyteczne dla abonenta i np. jego rodzinki, znajomych ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-15 11:38
  Tylko dlaczego szary abonent zawsze jest na szarym koncu, przeciez to dzieki jego kasie taki operator funkcjonej na rynku, bo nie chece mi sie wirzyc ze przezyliby tylko z biznesu!
  0
 • Users Avatars Mini
  MR.Macki pisze: 2002-02-15 12:30
  A bedzie cos do zmacania? ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  zajcol pisze: 2002-02-15 13:13
  Qba - mysle ze przezyliby. dobry klient biznesowy to bardzo duze pieniadze. A indywidualny? 10 PLN/miesiac pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-15 14:29
  Dla dychy to chyba nikt by nie stawial na szarych klientow z nizszej polki!
  0
 • Users Avatars Mini
  askaa pisze: 2002-02-15 15:42
  i po co to jak nieliczni będą mogli z tego skorzystać
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-02-15 17:02
  *** Qba *** biznes płaci dużą kasę nie indywidualni, co innego "twoje" fraudy tu chyba raczej królują indywidualni. Można zaryzykować twierdzenie: rzesza indywidualnych utrzymuje sieć (infrastrukturę), a garstka biznesu korzystając z infrastruktury tworzy zysk. Klasyczna zasada: 20% klientów to 80% przychodu. Pozdrawiam ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-15 18:13
  Qba, nie martw się, przżyliby z samego biznesu, abonenci indywidualni przeciętnie nie generują zysku, ledwie zwrot kosztów pozyskania i może jeszcze jak Pz pisze, infrastrukturę utrzymają (choć chyba nie całą nawet)
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-02-16 14:57
  Qba, ale z klienta biznesowego nawet sądownie łatwiej zwykle uzyskać należność (no, chyba, że zbankrutuje). Oczywiście nie liczę osób bezrobotnych z REGONem, które era też traktuje jako sektor biznesowy :(((
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-16 10:51
  Tylko pamietajcie, ze klient biznesowy tez nie zawsze placi w terminie, a nawet czasami cala firma staje sie fraudem, co znacznie utrudnia plynnosc gotowkowa sieci komorkowej X! Co do tego, ze busines w wiekszej czesci utrzymuje naszych operatorow to musze sie z wami zgodzic!
  0
 • Users Avatars Mini
  piasek pisze: 2002-02-16 12:45
  ciekawe cz za wstęp będą kasować jak do muzeum
  0
 • Users Avatars Mini
  mwk pisze: 2002-02-16 13:56
  Co za zgryźliwce.Bylem widzialem, macalem,bawilem sie... wszystko jest spoko a obsuga o dziwo wie o czym mowi...
  0
 • Users Avatars Mini
  jaco+ pisze: 2002-02-18 07:55
  Chciałbym zaznaczyć że Plus już od pewnego czasu oferuje podobne rozwiązania i z tego co wiem cieszy się to bardzo dużym powodzenie. I bez medialnego biura promocji, bez kamer. :) Przykład: Usługi oparte na GPRS do lokalizacji samochodów, sprawdzanie stanu nawierzchni dróg itp. Era nic nowego nie pokazała, tym bardziej że jeszcze to u nich nie działa :) Także krok we właściwym kierunku ale trochę przereklamowany.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-02-18 20:57
  graffi przeciez jezeli firma X bankrutuje to najlepiej dla firm w ktorych jest zadluzona! Wchodzi syndyk upadlosciowy i splaca wszystkich, tak mi sie przynajmniej wydaje bo naszej firmi zalega okolo 50 innych firm, a jaktylko na czarnej liscie pojawi sie przy nazwie firmy slowo upadlosc to wszyscy sie ciesz, bo dlug zostanie splacony przez syndyka! ;-0
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: